knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
GTA: Remastered Trilogy Rockstar Games Tarafından Açıklandı!
Bu Haberi 650 Kişi Okudu

GTA: Remastered Trilogy Rockstar Games Tarafından Açıklandı!

Bir süredir hakkında söylentiler dolaşan GTA Remastered Trilogy, Rockstar Games tarafından resmen onaylandı.


Bir süredir hakkında sızıntılar çıkan GTA Remastered Trilogy, Rockstar Games tarafından resmen onaylandı. Bazı oyuncularının ve hayranlarının imkansız gözüyle baktığı bu söylentiler, Twitter’da yapılan paylaşımla gerçeğe döndü. “GTA Üçlemesi” olarak da anılan seri, günümüz standartlarına uygun olarak yeniden piyasaya sürülecek. Remastered üçlemesi ile ilgili birkaç detay da paylaşıldı.

 

 

 Bu haftanın başlarında  bir dizi önceki rapor ve söylenti ile örtüşen büyük bir sızıntının ardından, Rockstar Games tüm zamanların en popüler Grand Theft Auto oyunlarından üçünü yeniden düzenlediğini ve bunları tek bir pakette piyasaya süreceğini resmen duyurmuş durumda. Şu anda bu koleksiyonla ilgili ayrıntılar az olsa da, paketin resmi adı Grand Theft Auto: The Trilogy -The Definitive Edition olarak geçmektedir.


Pakete dahil edilecek oyunlar;

 

  • Grand Theft Auto III 
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto: San Andreas
     

Rockstar Games’in yaptığı basın açıklamasına göre, Grand Theft Auto: The Trilogy -The Definitive Edition, henüz belirli bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, 2021'in sonundan önce piyasaya sürülmek için hazırlanıyor. Koleksiyon ayrıca PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC dahil olmak üzere şu anda mevcut olan hemen hemen her platforma gelecek . Ayrıca Grand Theft Auto: The Trilogy -The Definitive Edition'ın mobil versiyonları  da çalışmalar içerisinde ve 2022'de çıkacak. Sızdırılan bir bilgiye göre güncellenen seri GTA Remastered Trilogy fiyatı 70 Euro olacak. Türkiye fiyatı ise tahmini 700 liranın üzerinde olacak.  Rockstar Games, GTA Remastered Trilogy fragmanını da yayınladı.
 Şimdilik Grand Theft Auto: The Trilogy -The Definitive Edition hakkında açıklanmayan çok şey var,  ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla bilginin geleceğine dair bilgiler söz konusu. O zamana kadar,  daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız gamesatis.com adresimizi takipte kalın.

GTA: Remastered Trilogy Rockstar Games Tarafından Açıklandı! Sıkça Sorulan Sorular

GTA Remastered Trilogy Fiyatı Ne Kadar Olacak?

GTA Remastered Trilogy fiyatı 70 Euro olacak. Türkiye fiyatı ise tahmini 700 liranın üzerinde olacak.

Grand Theft Auto: The Trilogy -The Definitive Edition Paketine Hangi Oyunlar Dahil Edilecek?

GTA Remastered Trilogy paketi, Grand Theft Auto III (2001), Grand Theft Auto: Vice City (2002), and Grand Theft Auto: San Andreas (2004) oyunlarının hepsini içinde barındıracak.

GTA Remastered Trilogy Hangi Platformlara Gelecek?

Koleksiyon PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC dahil olmak üzere şu anda mevcut olan hemen hemen her platforma gelecek.