knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
GTA: The Trilogy Ücretsiz Mi Olacak, İşte Yeni Gelişmeler!
Bu Haberi 753 Kişi Okudu

GTA: The Trilogy Ücretsiz Mi Olacak, İşte Yeni Gelişmeler!

GTA: The Trilogy yepyeni haberlerle merak uyandırmaya devam ediyor. Çıkış tarihi ile beraber bazı oyunlarının ücretsiz olarak da sunulabileceği gündemde. GTA: Remastered Trilogy Game Pass ve PSN Plus'a ekleniyor. 


Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games tarafından yayınlanan tanıtım videosu ile GTA: The Trilogy çıkış tarihi 11 Kasım 2021 olarak açıklanmıştı. GTA: The Trilogy – The Definitive Edition cephesinden yeni haberler ulaşmaya devam etmekte. GTA: Vice City, GTA III ve GTA: San Andreas‘ın güncellenmiş versiyonlarını içeren paket, Game Pass ve PSN Plus aboneleriyle buluşacak. GTA: The Trilogy Abonelik Sistemlerinde Yer Alacak


Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA The Trilogy: The Definitive Edition tarafından gelen bilgilere göre 11 Kasım’da dijital, 6 Aralık’ta da fiziksel olarak çıkışını gerçekleştirecek olan yapım Xbox, PC ve PlayStation sahipleri için abonelik sistemlerine eklenecek.


Gta


Son haberlere göre ise Microsoft ve Sony'den haberler mevuct. Microsoft, GTA: San Andreas – The Definitive Edition için Rockstar Games ile anlaşma gerçekleştirdi. Böylece oyun daha ilk günden GTA: The Trilogy Xbox Game Pass’e eklenmiş olacak. Abonelik sistemlerine dahil olan Xbox Series X, Xbox One ve PC oyuncuları, oyunu piyasaya çıkış tarihi olan 11 Kasım’dan itibaren oynayabilecekler.


Sony’den de yeni gelişmeler mevcut. Microsoft’un San Andreas anlaşmasına karşı adım olarak, GTA III – The Definitive Edition da PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunacak. PlayStation resmi blogunda yapılan açıklamaya göre, PSN Plus sahipleri GTA III’ü oynamak için bir ay beklemek durumundalar. Aboneler, 7 Aralık tarihinden itibaren oyuna erişebilecekler.


Gta V Satın Al


 

GTA: The Trilogy Ücretsiz Mi Olacak, İşte Yeni Gelişmeler! Sıkça Sorulan Sorular

GTA: The Trilogy Ücretsiz Mi Olacak?

Sony, Microsoft’un San Andreas anlaşmasına karşı adım olarak, GTA III – The Definitive Edition da PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunacak. PlayStation resmi blogunda yapılan açıklamaya göre, PSN Plus sahipleri GTA III’ü oynamak için bir ay beklemek durumundalar. Aboneler, 7 Aralık tarihinden itibaren oyuna erişebilecekler.

GTA: The Trilogy Çıkış Tarihi Ne Zaman?

 Rockstar Games tarafından yayınlanan tanıtım videosu ile GTA: The Trilogy çıkış tarihi 11 Kasım 2021 olarak açıklandı.