knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
GTA: Trilogy Tepkiler Üzerine Satıştan Kaldırılıyor!
Bu Haberi 844 Kişi Okudu

GTA: Trilogy Tepkiler Üzerine Satıştan Kaldırılıyor!

11 Kasım 2021 tarihinde piyasaya çıkan GTA Trilogy: The Definitive Edition ilk inceleme puanları belli oldu. GTA Trilogy puanları bir hayli olumsuz oldu.


11 Kasım’da tüm platformlar için yayınlanan GTA Trilogy: The Definitive Edition, oyuncular tarafından olumsuz eleştiri yağmuruna tutulmaya devam ediyor. Rockstar Games’in Ekim ayında duyurduğu üçleme paketi, GTA serisinin sevilen oyunları Vice City, San Andreas ve GTA III kapsamakta.


Oyun çıkmadan önce beklentileri bir hayli yükselten Rockstar Games, olumsuz eleştiriler almaya devam ediyor. Özellikle grafik ve oynanış bakımından oyun, kullanıcılar tarafından beğeni görmedi. Oyun genel olarak tüm kullanıcılardan olumsuz yorum yağmuruna tutulmaya devam ediyor. Bazı kullanıcılar ise paralarının iadelerini istemeye devam ediyor.


Gta Trilogy İnceleme Notları


GTA Trilogy Definitive Edition çok ciddi hatalarla piyasaya çıktı. Özellikle GTA: San Andreas’ta çok ciddi hatalar bulunuyor. Yağmurun okyanusta yağmaması, birbirine takılan ve duran karakterler, oyunun aniden donması ve oyundan atması gibi birçok sorunla karşılaşılıyor. Tüm bu problemler oyunun inceleme notlarına da etkilemiş durumda.


GTA Trilogy: The Definitive Edition İnceleme Puanı 58/100


GTA Trilogy’nin OpenCritic sayfası geçtiğimiz günlerde açıldı ve şu ana dek üçlemeyi inceleyen 7 inceleme sitesinin ortalaması 58/100 oldu.


Oyuna en yüksek notu Press Start verdi, 8/10‘luk bir not layık görüldü. En düşük not ise VGC tarafından verildi. VGC’den Jordan Middler, oyunun ciddi sorunlarını göz önünde bulundurarak 40/100 verdi.

 

 GTA Trilogy Satıştan Kaldırıldı


Rockstar Games, konu ile ilgili yeni bir açıklama yaptı. 12 Kasım’da GTA Trilogy paketini PC için satıştan kaldırdı. Üçlemenin Rockstar Launcher aracılığıyla yine bilgisayarlarda oynanabileceğini de belirtti. Kullanıcılar tarafından bildirilen kusurlara da değinen firma, bunları düzeltmek için çalıştığını söyleyerek şunları ekledi:

 

 

 


Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, oynamak ve satın almak için Rockstar Games Launcher aracılığıyla tekrar mevcut. Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü samimiyetle özür dileriz. İlerledikçe genel performansı güzelleştirmek ve güncellemek için çalışıyoruz.”

 

GTA: Trilogy Tepkiler Üzerine Satıştan Kaldırılıyor! Sıkça Sorulan Sorular

GTA Trilogy: The Definitive Edition satıştan kalktı mı?

Rockstar Games, 12 Kasım’da GTA Trilogy paketini PC için satıştan kaldırdı. Üçlemenin Rockstar Launcher aracılığıyla yine bilgisayarlarda oynanabileceğini de belirtti. 

GTA Trilogy: The Definitive Edition inceleme puanı kaç?

GTA Trilogy’nin OpenCritic sayfası geçtiğimiz günlerde açıldı ve şu ana dek üçlemeyi inceleyen 7 inceleme sitesinin ortalaması 58/100 oldu.