knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human Steam’e Geliyor!
Bu Haberi 1790 Kişi Okudu

Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human Steam’e Geliyor!

Quantic Dream’in geliştiricisi olduğu interaktif oyun türünün en başarılı sayılacak oyunları Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls 18 Haziran tarihinde Steam’e geliyor.

 

Geçtiğimiz seneye kadar yalnızca Playstation platformu üzerinden oynanabilen Quantic Dream oyunları PC’ye gelerek oyun dünyasını çok şaşırtmıştı. İlk olarak Epic Games Store üzerinden satın alınabilen Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls artık Steam’den de oynanabilecek. Oyunların demo versiyonlarını şuan Steam üzerinden oynanabiliyor.

 

Oyun dünyasının büyük ses getirmiş Quantic Dream’in interaktif oyunları Playstation özel oyunu olarak çıkışını gerçekleştirmiş, uzun süre boyunca başka platformda oynanmıyordu. Quantic Dream, Fahrenheit ve The Nomad Souls ile ismini duyuramamışken Heavy Rain ile popüler olmuş hikaye anlatımına odaklanan oyunların ilk anılan ismi olmayı başarmıştı. En son çıkan oyun Detroit: Become Human ise hikayesi ve farklı oyun sonları ile büyük ses getirmeyi başardı.

 

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain 18 Haziran itibariyle Steam üzerinden oynanabilecek. GameSatış üzerinden ekstra indirimli olarak satın alabilir ya da en ucuz Steam Cüzdan Kodu satın alıp hazırlıklarını tamamlayabilirsin.