knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Lost Ark Battle Pass (Ark Pass) Sistemine Geçti
Bu Haberi 752 Kişi Okudu

Lost Ark Battle Pass (Ark Pass) Sistemine Geçti

Lost Ark, Battle Pass (Ark Pass) sistemine geçiş yaptı. Lost Ark Nisan güncellemesi ile birlikte, Ark Pass oyunda yerini aldı. Lost Ark'ın Battle Pass sistemi Call of Duty veya Fortnite'ınkine benzer durumda. Lost Ark oyuncuları sadece oyunu oynayarak veya özel görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilecekler. Lost Ark Battle for the Throne of Chaos içerik güncellemesi ile ortaya çıkan Lost Ark yeni battle pass sistemine “Ark Pass” ismini verildi. 


Lost Ark battle pass ile özel oyunculara ek honlama malzemeleri, para birimleri, gemi malzemeleri ve kartlar sunuyor. İşte Lost Ark’ın yeni battle pass (Ark Pass) sisteminde bilmeniz gerekenler…


Steam Cüzdan Kodu Satın Al


Lost Ark Battle Pass - Ark Pass


Lost Ark battle pass sistemi üç ayrı seviyeden oluşmakta. Ücretsiz olarak sunulan Ark Pass ile oyuncular, seviye 30'a kadar  aralarında bir binek ve korsan altınlarının bulunduğu ödüllere sahip olabilecek. Diğer iki versiyon ise oyun içi para ile satın alınabilir durumda. 1500 Royal Crystals karşılığı alınabilecek olan The Premium Ark Pass bir Vertus Pet, Rapport kutuları ve gem içeriyor.


Lost Ark Battle Pass (Ark Pass) Nedir, Nasıl Çalışır?


Ark Pass'ın seviyesini yükseltmek ve yeni ödüller kazanmak için Ark Pass ekranının altında bulunabilen Ark Pass XP'yi ödüllendiren görevleri tamamlamanız gerekiyor. Haftalık bir XP sınırına ulaşana kadar haftada birkaç kez tekrarlanabilen “Normal Görevler” ve Ark Pass başına yalnızca bir kez tamamlanabilen “Sezon Görevleri” bulunuyor.


Lost Ark Battle Pass Lost Ark Ark Pass


Lost Ark battle pass’te “Normal Görev” olarak adlandırılan görevlerin çoğu, oyunu oynarken gerçekleştirebileceğiniz görevlerdir. “Sezon Görevleri” ise halihazırda yapıyor olacağınız görevlerdir. Görevler, Ocean Liner'ı 20 kez kullanmak veya enstrümanınızda 20 farklı kez müzik çalmak gibi herhangi bir görev olabilir. Ayrıca, isterseniz direkt olarak Ark Pass XP'yi satın alabilirsiniz. Ark Pass ilerlemesi ve talep edilen ödüller tüm listenizde paylaşılır.


Lost Ark Battle Pass (Ark Pass) Geçiş Ödülleri


Ark Pass, bir ücretsiz parkur ve iki premium parkur olmak üzere üç ayrı ödül parkuruna ayrılıyor. Ödüllerin büyük çoğunluğu ücretsiz parkurda bulunmakta, ancak Premium ödül parkuru ayrıca makul miktarda ekstra güzellik, yani Rapport eşya sandıkları, ek honlama malzemeleri ve özel bir evcil hayvan içerir. Noble Banquet kostüm koleksiyonu gibi en iyi ödüller, Super Premium Ark Pass'ı gerektirir ve Ark Pass'ta her beş seviyede bir daha seyrek olarak dağıtılır. Premium Ark Pass 1500 Royal Crystal (yaklaşık 15 $) karşılığında satın alınabilir ve Super Premium Ark Pass 3.000 (yaklaşık 30 $) karşılığında satın alınabilir. Super Premium Ark Pass, Premium ödül parkurunda bulunan tüm ödülleri de içeriyor ve Premium Pass ile başlarsanız, ek 1500 Royal Crystal için geçiş süresi dolmadan istediğiniz zaman Super Premium'a yükseltme imkanınız bulunur. Her iki premium da 18 Haziran'a kadar satın alınabilir ve geçiş süresi 14 Temmuz'da sona erer. 


Lost Ark Gold ve Lost Ark Hesap Satışı GameSatış’ta! Lost Ark battle pass sahibi olmak için hemen Steam Cüzdan Kodu satın al!


Lost Ark Gold, Lost Ark Hesap Satışı

Lost Ark Battle Pass (Ark Pass) Sistemine Geçti Sıkça Sorulan Sorular

Lost Ark, Ark Pass nedir?

Ark Pass, oyuncuların Lost Ark oynarken etkili ödüller kazanmanız için fyada sağlar. Ark Pass ile oyuncular Ark Pass seviyelerinde ilerlemek için görevleri tamamlayabilirler ve ulaştığınız her seviyede ödüller kazanırsınız.

Lost Ark Battle Pass (Ark Pass) nasıl çalışır?

Ark Pass'ın seviyesini yükseltmek ve yeni ödüller kazanmak için Ark Pass ekranının altında bulunabilen Ark Pass XP'yi ödüllendiren görevleri tamamlamanız gerekiyor. Haftalık bir XP sınırına ulaşana kadar haftada birkaç kez tekrarlanabilen “Normal Görevler” ve Ark Pass başına yalnızca bir kez tamamlanabilen “Sezon Görevleri” bulunuyor. Detaylar haberimizin devamında...