knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Lost Ark Sınıf Rehberi: Lost Ark Classes
Bu Haberi 3218 Kişi Okudu

Lost Ark Sınıf Rehberi: Lost Ark Classes

Lost Ark 12 Şubat itibariyle Steam’de oyuncuların beğenisine sunuldu. Amazon Games tarafından yayınlanan Lost Ark Steam üzerinde büyük ilgi görüyor. Lost Ark oynamaya yeni başlayanlar için Lost Ark Sınıflar rehberine değiniyoruz.


Lost Ark sistem gereksinimleri için bir önceki haberimize göz atabilirsiniz.


Lost Ark Sistem Gereksinimleri - Lost Ark Kaç GB?
Lost Ark çıkış yaptı! Hakkında merak edilen sistem gereksinimleri açıklandı. Lost Ark sistem gereksinimleri, Lost Ark kaç GB haberimizin devamında!


Lost Ark için sınıf seçimi oldukça önemli. Lost Ark için her sınıfın farklı stat ve skilleri bulunuyor. Her sınıfın skilleri farklı olduğundan dolayı kendinize uygun sınıfı seçmeniz oyunda oldukça önemli.


Lost Ark GameSatış’ta! Lost Ark Gold satın al!


Lost Ark Hesap Satışı


Lost Ark Sınıflar (Lost Ark Class)


Lost Ark oyununda toplamda 5 ayrı sınıf bulunuyor. Her bir sınıfın alt sınıfları da mevcut. Lost Ark için toplamda 15 adet farklı sınıf görmekteyiz. Her sınıf birbirinden benzersiz farklı skill setlere, rollere ve oynanışa sahip. Lost Ark Sınıfları Warrior, Martial Artist, Gunner, Mage ve Assasin olarak ayrılıyor. Bütün sınıfların kendilerine özgü hikayeleri de bulunuyor.


Lost Ark Sınıflar


Lost Ark Warrior Sınıfı (Savaşçı)


Lost Ark Warrior sınıfı güç merkezleridir. Yüksek dayanıklılık ve hareketlilik seven oyuncular için önerebiliriz. Warrior (Savaşçı) sınıfı kendi içinde Berserker, Paladin ve Gunlancer olarak ayrılmakta. 


Lost Ark Savaşçı Sınıfı


Berserker


Vahşi savaşçılar, yüksek hasarlı büyük kılıç saldırıları ve güçlü savunmalarıyla her zaman güçlü savaşçılardır, ancak patlama moduna girdiklerinde durdurulamazlar. Bu yükseltilmiş durumda, daha fazla saldırı ve hareket hızı kazanırlar ve düşmanlarına bir dünya acı veren özel bir becerinin kilidini açarlar.


Paladin


Paladinler, tanrıların güçleriyle doğrudan bir bağlantıya sahiptir ve kadim güçlerini benzer şekilde güçlü saldırı ve savunma hareketlerine kanalize ederler. Takımlarını arkadan desteklemek için kutsal becerileri ve kutsal kitapla güçlendirmeleri kullanabilirler veya bir kılıç kullanıp cezalandırıcı beceriler getirebilirler. Ön safta yer alırlar.


Gunlancer


Silahşörler, ilk savunma hattı olarak, gruplarının geri kalanını güvende tutmak için savunma duruşları ve savaş alanı kalkanlarıyla düşman saldırılarının yükünü üstlenirler. Silah mızrakları zorlu bir silah olsa da, gerçek değerleri müttefiklerini koruma ve hasarı emme yeteneklerinden gelir.


Lost Ark Martial Artist Sınıfı (Dövüş Sanatçıları)


Lost Ark Martial Artist sınıfı dövüş sanatçılarıdır. Bu çevik dövüşçüler, düşmana ancak çığır açıcı olarak tanımlanabilecek ölümcül hızlarda birleşik saldırılarla saldırmayı severler.


Lost Ark Martial Artist Sınıfı


Striker


Striker, düşmanlara güçlü bir rüzgar gibi saldıran bir dövüş sanatları sınıfıdır. Hızlı hareket eden çeşitli fiziksel becerilerle donatıldığından, düşmanları hızla vurduktan sonra muhteşem hava kombinasyonları sergiler ve savaşı döndürmek için güçlü temel beceriler kullanır.


Wardancer


Sadece dövüş sanatlarının ustaları değil, gardiyanlar da yıldırım hızındaki dövüş becerilerini temel güçle geliştirirler. Yıkıcı saldırılar ve yer çekimine meydan okuyan manevralar yapmak için temel enerjiyi depolayabilirler.


Scrapper


Ağır bir eldivenle donanmış olan kazıcılar, kesintisiz yıkım sağlamak için birbirini besleyen iki ters saldırı enerjisi biçiminden yararlanır. Mükemmel saldırı, savunma, hareket kabiliyeti ve kalıcı güç ile düşmanları gafil avlayacak kadar dengelidirler.


Lost Ark Gold Al Sat


Soulfist


Soulfist, patlayıcı güçlü kombinasyonlar için birlikte kullanılabilen yakın dövüş ve menzilli saldırılar arasında geçiş yapar. Yeteneklere aktarabilecekleri veya dövüşler yoluyla kendilerini sürdürmek için kullanabilecekleri Adamance adlı özel bir enerjiyi kanalize ederler.


Lost Ark Gunner Sınıfı (Topçu)


Yüksek teknolojili silahlar veya asla sıkışmayan ok ve yaylar kullanıyor olsanız da, bu keskin nişancılara dikkat edin, aksi takdirde en kötü atışlarıyla sizi vurabilirler.


Lost Ark Gunner Sınıfı


Gunslinger


Silahşör. Her duruma uygun bir silaha ve aralarında hızlı geçiş yapma yeteneğine sahip olan Silahşorlar, her menzilde ölümcül rakiplerdir. Kedi gibi refleksleri sayesinde ayakları üzerinde hafif olan silahşorları yakalamak zordur ve temkinli olmayan herhangi bir düşmana bir dizi atış yapmak için hızlıdır.


Artillerist


Topçu eri. Topçular ateş gücüne inanırlar ve düşmanlarını güneşin altında en büyük silahlardan bazılarıyla patlatırlar. En hareketli savaşçılar olmayabilirler, ancak çeviklik eksikliklerini devasa mekanik fırlatıcılar ve diğer sert silahlar, ağır zırhlar ve inanılmaz yıkıcı güçlerle kapatıyorlar.


Deadeye


Üçlü esnek oyun tarzları ve küstah tavırlarıyla, yanlışlıkla bu kabadayının ölüm arzusu olduğunu düşünebilirsiniz. Yapıyorlar ama merak etmeyin - bu sadece rakipleri için. Çift tabanca, av tüfeği ve tüfek içeren bir cephanelikten en etkili silahı seçebilirler.


Sharpshooter


Keskin nişancı. Keskin nişancılar, özel efektlere sahip özel oklarla mekanik yaylar kullanan menzilli saldırganlardır. Yüksek beka kabiliyetleri ve çeviklikleri, onları uzun mesafeli mücadelede tutar ve sinsi entrikaları, düşman zayıflıklarından yararlanmak için mükemmeldir.


Lost Ark Mage Sınıfı (Büyücü)


Lost Ark Mage sınıfı. Bu mistik sihirbazlar, kötü güçlere ölümcül büyüler yapmak, yaralıları iyileştirmek veya müttefikleri desteklemek için Arkesia'nın kadim büyüsünden yararlanır.


Lost Ark Mage Sınıfı


Bard


Ozan. Liane arpının virtüözleri, ozanlar takımlarını iyileştirmek için yatıştırıcı serenatlar uyandırabilir veya talihsiz düşmanlarına bir acı korosu salabilir. Saldırı güçleri oldukça düşüktür, ancak müttefikleri destekleme yetenekleri onları herhangi bir takımın uyumlu bir parçası yapar.


Sorceress


Büyücü, alan hasarı verebilen büyülerle üç elemente dayalı güçlü bir büyü kullanır. Savaş alanına hükmetmelerine yardımcı olan birden fazla düşmanla kolayca başa çıkabilirler.


Lost Ark Assasin Sınıfı (Suikastçi)


Bu gizemli yakın dövüşçüler, iblislerle iblislerle savaşır, karanlık güçleri ışık adına hızlı, renkli saldırılarla kanalize eder.


Lost Ark Assasin Sınıfı


Shadowhunter


Gölge Avcıları iblisleri kendi oyunlarında yenmeyi tercih ederler - kaotik gücü açığa çıkarmak için güçlü iblis formlarına dönüşebilirler. Gölge avcıları, içlerindeki şeytan serbest bırakıldığında inanılmaz derecede yıkıcı güçlere ve artan sağlık ve hareket hızına erişir.


Deathblade


Deathblade, düşmanlarını hızla kesmek için kaosun gücüyle birlikte kullandıkları toplam üç kılıcı kullanan bir suikastçı sınıfıdır. Hafif ikili kılıçlar ve uzun kılıçlardan gelen hızlı kombo saldırılar, düşmanları alt ederek binlerce kesimle ölüme yol açar.


Yeni başlayanlar için Lost Ark Sınıfları, Lost Ark Classları bu şekilde. Unutmayın hangi sınıfı seçtiğiniz yetenekleriniz ve oynanış şeklinize göre çok önemli. 


Lost Ark GameSatış’ta. Lost Ark Gold satın al, Lost Ark ilan ekle!


Lost Ark Gold Al Sat

Lost Ark Sınıf Rehberi: Lost Ark Classes Sıkça Sorulan Sorular

Lost Ark Sınıfları Neler?

Lost Ark Sınıflar (Lost Ark Classları)

  • Warrior
  • Martial Artist
  • Gunner
  • Mage
  • Assasin

Lost Ark En İyi Classlar Hangileri?

Lost Ark oyununda toplamda 5 ayrı sınıf bulunuyor. Her bir sınıfın alt sınıfları da mevcut. Lost Ark için toplamda 15 adet farklı sınıf görmekteyiz. Her sınıf birbirinden benzersiz farklı skill setlere, rollere ve oynanışa sahip. Lost Ark Sınıfları Warrior, Martial Artist, Gunner, Mage ve Assasin olarak ayrılıyor. Bütün sınıfların kendilerine özgü hikayeleri de bulunuyor.