knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Lost Ark Yeni Sınıf Glaivier - Lost Ark Nisan Güncellemesi
Bu Haberi 1287 Kişi Okudu

Lost Ark Yeni Sınıf Glaivier - Lost Ark Nisan Güncellemesi

Lost Ark Nisan güncellemesi Odyssey ile, Lost Ark yeni sınıflar Glaivier ve  Destroyer tanıtıldı. Lost Ark Nisan güncellemesi yayınlandı. Oyunda aktif olan güncelleme ile Nisan ve Mayıs aylarında oyunda yerini alacak güncellemeler de tanıtıldı. Lost Ark’a iki yeni sınıf ve yeni mekanlar ekleniyor. İşte Lost Ark yeni sınıf Glaivier, Lost Ark yeni class Glaivier, Lost Ark Glaivier sınıfı yetenekleri ve daha fazlası haberimizin devamında…


Lost Ark Gold ve Lost Ark Hesap Satışı GameSatış’ta! 


Lost Ark GoldLost Ark Yeni Sınıf Glaivier - Lost Ark Glaivier Class


Lost Ark Yeni Sınıf Glaivier


Glaivier sınıfı, Martial Artist sınıfının alt sınıfıdır. Dövüş sanatlarının sanatsal ve ölümcül bir biçimini uygulayan Glaivier, savaş alanında yolunu keser ve parçalar, mızrağı ve kılıcıyla saldırıları bir araya getirir. Glaivier'in iki silahından biri tarafından temsil edilen her duruş ve beceri seti ile Focus ve Flurry arasında değiştirilebilen iki farklı beceri seti vardır. Lost Ark Glaivier sınıfı, 3 farklı silah ile oynayan Gunslinger’a benzerliği ile dikkat çekiyor. Glaivier sınıfı da iki farklı silah arasında seçim yaparak oynuyor.


Lost Ark Glaivier Sınıfı Yetenekleri


Yıldız Düşüşü SıçramasıBir hedef konum seçin ve bir şok dalgası yaratmak için menzil içinde atlayın, düşmanları havaya fırlatarak hasara neden olun.


Bıçak ÇarkıHasar veren son bir darbe ile onları yere çarpmadan önce düşmanları havaya kaldırmak için yan çevirin.


Fırtınalı Kızıl EjderhaEnerjinizi odaklayın, düşmanlarınızı kendinize doğru çekerken hasar vermek için mızrağınızı ileri ve geri itin. Daha fazla hasar vermek için mızrağını savur ve ardından bitirici bir darbe indirmeden önce bir dizi itme hareketi yap.


Yıkım İtkisiEnerji mızrağa toplanır ve düşmanlara zarar verir. Mızrağı ileri doğru fırlattığınızda, bir enerji ışını daha da fazla hasar verir.


4 Başlı EjderhaSon bir hasar veren itiş gücünden yararlanmadan önce mızrağını 8 kez hızlıca sapla.


Lost Ark Destroyer Sınıfı - Lost Ark Destroyer Class


Lost Ark Destroyer Sınıfı


Lost Ark Destroyer sınıfı, yeni savaşçı gelişmiş sınıfıdır. Warrior sınıfının alt sınıfı olan Destroyer, oldukça yüksek bir savunmaya sahip. Gravity silahı sayesinde düşmanları rahatça toplayıp öldürebilir. Alan hasarı bulunan bu sınıf daha çok savunma yönüyle öne çıkmakta. Büyük cüsse ve devasa silah Warrior sınıfına uygun olarak, Destroyer sınıfının da özellikleri arasında. Lost Ark Warrior sınıfı, dördüncü Savaşçı Gelişmiş Sınıfı olarak Berserker, Paladin ve Gunlancer'a katılacak. Lost Ark Destroyer sınıfı Mayıs ayı içerisinde oyuna dahil olacak.


Lost Ark Nisan Güncellemesi - Odyssey


Lost Ark yeni güncellemesi ile birlikte oyuna iki yeni sınıf (Glaivier, Destroyer) ile beraber Tentative isminde yeni bir Guardian Raid Boss, Valtan isminde Legion Raid (Normal ve zor) ve Yepyeni bir bölge olan South Vern ekleniyor. 


Lost Ark Yeni Kıta Güney Vern - Lost Ark South Vern


Lost Ark Güney Vern, Lost Ark South Vern


Lost Ark South Vern kıtasına başlamak için 1340 eşya seviyesi gerektiren ikinci Kademe 3 kıta olarak Punika'ya katılacak. South Vern'in yerleşimcileri, bir zamanlar çorak olan bu araziyi bol suların ve yeşil çayırların bulunduğu bir yere dönüştürmek için birçok farklı ırktan teknoloji ödünç aldı. Kuzey Vern'i rahatsız eden tehlikelere dair söylentileri duyan Senato, Güney Vern'i kapattı ve yeni bir şövalye düzeni kurdu. Bir şeylerin ters gittiğinden şüphelenen Vern Kraliçesi Ealyn, Şövalye Komutanı Avele'yi araştırmasını emretti. 


Önümüzdeki iki ay (Nisan, Mayıs) boyunca Lost Ark’a gelecek birçok içerik olacak. 1300’den fazla item level’ı olan oyuncular için yeni alanlar da sunan bu yenilikler ile oyunun endgame’i daha da ilerlemiş olacak.


Lost Ark Gold al/sat, yeni Lost Ark güncellemesi ile maceraya başla!


Lost Ark Gold

Lost Ark Yeni Sınıf Glaivier - Lost Ark Nisan Güncellemesi Sıkça Sorulan Sorular

Lost Ark Yeni Sınıflar Ne Zaman Gelecek?

Lost Ark Nisan güncellemes ile oyuna yeni sınıf Glaivier eklendi. Mayıs ayında ise Lost Ark'a yeni bir sınıf daha olan Destroyer sınıfı eklenecek. Önümüzdeki iki ay (Nisan, Mayıs) boyunca Lost Ark’a gelecek birçok içerik olacak.

Lost Ark Yeni Sınıf Glaivier Yetenekleri Neler?

Lost Ark Glaivier Sınıfı Yetenekleri:
  • Yıldız Düşüşü Sıçraması
  • Bıçak Çarkı
  • Fırtınalı Kızıl Ejderha
  • Yıkım İtkisi
  • 4 Başlı Ejderha