knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Mafia I Remake İçin İlk Fragman Yayınlandı!
Bu Haberi 1434 Kişi Okudu

Mafia I Remake İçin İlk Fragman Yayınlandı!

Sevilen oyun serisi Mafia için geçtiğimiz günlerde serinin sevenlerini heyecanlandıracak gelişmeler yaşandı. Twitter üzerinden bir paylaşım ile Mafia remake duyuruları gelmişti. Mafia II Remake ve Mafia III Remake oyuncuların beğenisine sunuldu. Serinin ilk oyunu Mafia I remake için ise geçtiğimiz günlerde ilk fragman yayımlandı.

 

Mafia serinin ilk oyunu 2002 yılında oyuncularla buluşmuştu. Çizgisel bir oyun deneyimi sunan Mafia I Remake, 28 Ağustos tarihinde çıkacak.

 

Mafia 1 Remake fragmanı oyuncularla buluştu. Yalnızca bir dakika süren bir fragman içeriğinde, grafik anlamında büyük gelişmelerin olduğu açıkça görülebiliyor. Hikaye tarafı güçlü olan Mafia I Remake için yayınlanan fragmanda yalnızca sinematik görüntülere yer verilmiş ve oynanışa dair bir görüntü paylaşılmamış.

 

 

Hangar 13’ün yaptığı remake versiyonu için oyunun severleri tarafından bazı soru işaretleri mevcut. Mafia serisinin en olumsuz yorum alan son oyun Mafia III ile oyuncuların güvenini kıran Hangar 13 ise oyunun hikayesine sadık kalındığını aynı zamanda yeni görevlerin oyuna eklendiğini açıkladı. Heyecanla beklenen remake Mafia: Definitive Edition adı ile Steam üzerinden ön sipariş edilebilir durumda. Şimdi GameSatış üzerinden en ucuz Steam Cüzdan kodu satın alabilir, oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.