knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Marvel's Avengers Oyunu Ön Siparişe Açıldı
Bu Haberi 2542 Kişi Okudu

Marvel's Avengers Oyunu Ön Siparişe Açıldı

Marvel severlerin merakla beklediği oyunlar arasında yer alan Marvel's Avengers oyununun fragmanı Marvel Entertainment Youtube kanalında yayınlandı. Ön sipariş duyurularını ve bonus içeriklerinide içerisinde bulunduruyor.

 

Paylaşılan videoda dikkat çeken sahneler yer alırken, özellikle Captain America dışındaki tüm Avengers üyelerini görmek şimdiden izleyenleri mutlu etmeyi başarıyor. Aynı zamanda paylaşılan fragmanda Kamala Khan, Hulk, Thor, Iron Man ve Black Widow'un yeteneklerini ve video içerisinde düzenlenmiş hamlelerini görüntüleyebiliyoruz. Avengers üyelerinin dışında fragmanda rakibimiz olacak olan AIM grubu üyelerinin bir kaçı gözümüze çarpıyor.

 

Marvel's Avenger's Ne Zaman Çıkıyor?

 

Marvel Entertainment ve Square Enix tarafından geliştirilen oyun yapılan açıklamalara göre 4 Eylül 2020 tarihinde Xbox One, Ps4, PC ve sürpriz bir şekilde Google'ın yeni projesi olan Stadia platformuna gelecek. Ayrıca videonun sonunda da belirtilen, oyunu ön sipariş şeklinde satın alan kullanıcılar Marvel Legacy Skin Pack sahibi olacaklar. 

 


Marvel's Avenger's Fiyatı Ne Kadar Olacak?
 

4 Eylül 2020 tarihinde tüm oyunculara ve tüm platformlara aynı zamanda çıkışını yapacak olan Marvel's Avengers ön sipariş fiyatları belli oldu. Steam üzerinden Marvel's Avengers Standart Edition 289 TL ve Marvel's Avengers Deluxe Edition 388 TL olarak belirlenmiş. Dilerseniz en ucuz steam oyunun adresi GameSatış üzerinden 245,65 TL fiyat ile Marvel's Avengers Steam Standard Versiyon satın alabilirsiniz.

 

Hemen GameSatış üzerinden en ucuz Marvel's Avengers satın al! Ön sipariş fırsatları ile birlikte tüm Marvel karakterlerinin kostümlerine sahip ol!