knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Minecraft 1.20 Sürümü ile Zırh Süslemeleri Geliyor!
Bu Haberi 309 Kişi Okudu

Minecraft 1.20 Sürümü ile Zırh Süslemeleri Geliyor!

Popüler açık dünya oyunu Minecraft'ın 1.20 sürümü ile birlikte pek çok yenilik geliyor!


Minecraft 1.20 sürümünün yayınlanmasını bekleyen oyuncular için bir yenilik daha duyuruldu. Artık Minecraft'ta sandıklardan bulduğunuz demircilik şablonları ile zırhlarınızı süsleyebileceksiniz. Peki, Minecraft 1.20 ne zaman çıkacak? Minecraft 1.20 yenilikleri neler? Minecraft zırh süsleme nasıl yapılır? Minecraft zırh nasıl süslenir? İşte detaylar...


Minecraft Hesap Satışı için görsele tıklayın.


Minecraft Hesap Satın Al


Minecraft 1.20 Yenilikleri: Zırh Süslemeleri Geliyor


Minecraft, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla 1.20 sürümü ile birlikte zırh süslemelerinin geleceğini duyurdu. Smithing Template olarak da geçen demircilik şablonu sayesinde Minecraft'ta tüm zırhlarınızı süsleyebileceksiniz. Minecraft zırh süsleme şablonları ise şu şekilde:


Minecraft Zırh Süsleme


Minecraft 1.20 Zırh Süsleme


Minecraft Zırh Nasıl Süslenir?


Minecraft'a 1.20 sürümü ile birlikte eklenecek olan zırh süsleme özelliği pek çok oyuncuyu heyecanlandırmış durumda. Peki, Minecraft zırh süsleme nasıl yapılır? Minecraft zırh nasıl süslenir?


Minecraft zırh süsleme için öncelikle bir demirci masası elde etmeniz gerekmektedir. Demirci masasını craftladıktan sonra sandıklarda bulunan Smithing Template yani Demircilik Şablonu bularak bu şablonu demirci masasına yerleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra süslemek istediğiniz zırhı demirci masasına ekleyin. Son olarak zırhınızı hangi maden ile süslemek istiyorsanız, süslemek istediğiniz madeni de demirci masasına ekleyin ve zırhınızı süsleyin.


Minecraft Zırh Nasıl Süslenir


Minecraft'ta iki farklı demircilik şablonu bulunuyor. Biri Netherite zırhlar için diğeri ise demir, altın ve elmas zırhlar için geçerlidir. Netherlite demir şablonunu aşağıdaki görselde inceleyebilirsiniz.


Minecraft Zırh Nasıl Süslenir


Netherlite demircilik şablonu, elmas zırhları nerherite zırhlara yükseltmek için kullanılır. Diğer demircilik şablonu ile de zırhlara süslemeler yapılır.


Minecraft Zırh Nasıl Süslenir


Minecraft 1.20 Ne Zaman Çıkacak?


Minecraft oyuncularının uzun zamandır merak ettiği bir diğer soru ise "Minecraft 1.20 ne zaman çıkacak?" oluyor. Minecraft 1.20 sürümü çıkış tarihi ile ilgili henüz net bir tarih yok ancak Minecraft 1.20 sürümünün 2023 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor.


Minecraft 1.20 Yenilikleri


Minecraft 1.20 yenilikleri şu şekilde olacak:

 

  • Yeni eşya: Asılı tabela
  • Yeni ahşap türü: Bambu
  • Yeni tekne: Sal
  • Yeni blok: Yontulmuş kitaplık
  • Yeni hayvan: Deve


"Minecraft 1.20 Sürümü ile Zırh Süslemeleri Geliyor!" haberimizin sonuna geldik. Minecraft hesap satışı için tıklayın.


Minecraft Hesap Satın Al

Minecraft 1.20 Sürümü ile Zırh Süslemeleri Geliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Minecraft 1.20 ne zaman çıkacak?

 Minecraft 1.20 sürümü çıkış tarihi ile ilgili henüz net bir tarih yok ancak Minecraft 1.20 sürümünün 2023 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor.

Minecraft zırh nasıl süslenir?

Minecraft zırh süsleme için öncelikle bir demirci masası elde etmeniz gerekmektedir. Demirci masasını craftladıktan sonra sandıklarda bulunan Smithing Template yani Demircilik Şablonu bularak bu şablonu demirci masasına yerleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra süslemek istediğiniz zırhı demirci masasına ekleyin. Son olarak zırhınızı hangi maden ile süslemek istiyorsanız, süslemek istediğiniz madeni de demirci masasına ekleyin ve zırhınızı süsleyin.