knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Mobile Legends: MSC 2023'ü Kutlamak İçin Epic Atlas Skin’ini Yayınladı!
Bu Haberi 305 Kişi Okudu

Mobile Legends: MSC 2023'ü Kutlamak İçin Epic Atlas Skin’ini Yayınladı!

Mobile Legends: Güneydoğu Asya Kupası (MSC) 2023, oyunculara çeşitli ödüller sunacak bir etkinlik olacak. Bu ödüller arasında nadir kahraman kostümleri, yeni oyun içi eşyalar ve özel etkinlik öğeleri yer alacak. Bu ödüller, turnuvada başarılı olan oyuncuların yanı sıra, etkinlik sırasında çeşitli aktivitelere katılan oyunculara da dağıtılacak. Bu nedenle, MSC 2023'ün oyunculara sadece heyecanlı bir turnuva deneyimi sunmakla kalmayıp aynı zamanda özel ödüllerle de onları ödüllendireceğini söyleyebiliriz. Bu ödüller, oyuncuların oyun içi koleksiyonlarını genişletmelerine ve oyun deneyimlerini kişiselleştirmelerine yardımcı olacaktır.

 


Mobile Legends Elmas

 

Mobile Legends Bang Bang: Southeast Asia Cup (MSC) 2023 Etkinliği Ne Zaman?

 

Mobile Legends Bang Bang: Southeast Asia Cup (MSC) etkinliği 5 Haziran – 18 Haziran 2023 tarihleri arasında oyunculara sunulacaktır.

 

Mobile Legends Bang Bang: Güneydoğu Asya Kupası (MSC) 2023 Etkinlik Geçişi Nedir ve Ne Kadar?

 

Mobile Legends Bang Bang : Güneydoğu Asya Kupası MSC  2023 Etkinlik Geçişi 5 Haziran - 18 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında etkinlik yayınlandıktan hemen sonra oyunculara sunulacaktır. MSC Etkinlik Geçişine 899 elmasa sahip olabilirsiniz. Lansman haftasındaki %20 fiyat indirimi sayesinde etkinliğin ilk haftasında 719 elmasa kadar düşecektir.

 

Mobile Legends Güneydoğu Asya Kupası (MSC) 2023: Etkinlik Ödülleri Nelerdir?

 

Mobile Legends Southeast Asia Cup (MSC) 2023, katılımcılara çeşitli ödüller sunmaktadır. Bu ödüller, oyuncuların oyun içi performansına bağlı olarak dağıtılacak ve etkinlik boyunca çeşitli seviyelerde kazanılabilir. Ödüller arasında, oyun içi para birimi, özel kostümler, eşyalar ve daha pek çok şey bulunmaktadır. Ayrıca, MSC 2023'te en iyi performansı sergileyen oyunculara özel ödüller de verilecek. Bu ödüller, oyuncuların oyun içinde kullanabileceği özel eşyalar ve kostümler olabilir.

 

MSC 2023'te kazanabileceğiniz ödülleri görmek için etkinlik boyunca düzenlenen çeşitli yarışmalar ve etkinlikler olacak. Bu yarışmalar ve etkinlikler, oyuncuların oyun içinde daha fazla ödül kazanmasını sağlayacak. Mobile Legends Bang Bang – MSC Geçişini satın alan oyuncular etkinliğe özel Epic Atlas ‘’ Rune Sentinel’’ skinine ve 3500 MSC jetonuna sahip olacak.

 

Epic Atlas "Rune Sentinel" MSC Skin’i

 

Epic Atlas "Rune Sentinel" MSC Skin, mevcut elmaslarla MSC Pass satın alan oyuncular için mevcuttur. Tüm günlük MSC geçişlerini tamamlayan ve tüm MSC canlı maç sonuçlarını tamamen tahmin eden oyuncular, Atlas MSC Etkinliğine Özel Skin’ini tamamen ücretsiz olarak alacaklardır.

 

MSC Jetonları

 

Oyuncular günlük görevleri tamamladığında ve doğru tahminlerde bulunduğunda kazanabilirler. Oyuncular ayrıca MSC geçişini satın alarak ekstra MSC jetonları alabilirler, MSC geçişine sahip oyuncular günlük görevleri tamamladığında bonus MSC jetonları kazanabilir.
Biriken MSC jetonlarıyla MSC’ye özel skinler,  avatar çerçeveleri, ifadeler, sınırlı süreli afişler ve çok daha fazlasıyla takas edilebilir.

 

MSC Destek Sandığı

 

Oyuncular,  sınırlı süreli bir MSC afişi ve çok sayıda MSC Jetonu dahil olmak üzere harika ödüller için 20 elmas değerinde bir Destek Sandığı satın alabilirler . Oyuncular ayrıca etkinlik sürerken Destek Sandığı satın alarak Leomord "Trıumph Eagle" skinini kazanma şansına da sahipler.

 


Mobile Legends Elmas Satın Al