knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Mobile Legends Yeni Hero Cecilion Çıktı
Bu Haberi 2049 Kişi Okudu

Mobile Legends Yeni Hero Cecilion Çıktı

Shanghai Moonton tarafından geliştirilen Mobile Legends dün akşam saatlerinde yeni yama notu 1.4.50'yi oyuncularına açıkladı. Mobile Legends oyununu Android ve iOS uygulamalarından telefonlarınızdan indirebileceğiniz yeni yama notunun içerikleri şu şekilde.

 

Yeni gelen hero, ücretsiz içerikler ve hero geliştirmeleri. Bu patch ile gelecek olan yeni Hero Cecillion olacak. Ayrıca heronun gelişiyle beraber kostümüde satışa sunulacak. Kostümünün ismi ''Wisteria Count'' yani Salkım Sayısı 11 Şubat ve Khufra yeni kostümü ''Gentleman Thief'' yani Centilmen Hırsız 14 Şubat 2020 gününde oyuna eklenecek.

 

Mobile Legends Cecilion Fiyatı Ne Kadar Olacak?

 

Gecenin Kucaklaması Cecilion 11 Şubat 2020 tarihinde Mobile Legends oyununa eklenecek. Belirlenen fiyatı 599 Elmas ve 32000 BP olacak. Çıkışı ile birlikte 1 hafta boyunca %30 Elmas indirimi olacak ve Elmas ile almak bir süreliğine baya avantajlı olacak. 

 

Mobile Legends Oyununa Gelen Sistem Geliştirmeleri

 

MCL yani Cumartesi ligi olarak bilinen oyun modunu oynarken artık EXP ve BP kazanılabilecek. Ayrıca Takım üyeleri tonlarca Squad Active Puanları kazanabilecek. Oyuna eklenecek olan Hesap Merkezi kısmından kolayca şifre değiştirebilecek ve başka hesaplara giriş yapabileceksiniz. Hesap Merkezine ulaşmak için yapmanız gerekenler Avatara tıklayıp -> Hesabım -> Hesap Merkezi kısmına ulaşabileceksiniz. Ayrıca Squad üyeleri Sihirli Kutu modunu yonarken Aktiflik puanı kazanabilecek.

 

Mobile Legends Yeni Etkinlikler ve Gelecek Olanlar

 

Sevgililer Günü Etkinliği için eklenecek olan bir etkinlik ise Sevgililer günü Kutu siparişi. Şubat 8 ile 14 Şubat aralığında girişi yapıp 15 Şubat günü ücretsiz bir şekilde 3 Gül kazanacak. Girişlerini yaparak 4 Gül toplayıp, Alacakaranlık Bileti elde et ve Sevgililer günü kutusunu aç. İçerisinden Elite Kostüm garantili ödülleri kazanma şansını yakala.

 

Sen de hemen güvenilir bir şekilde en ucuz Mobile Legends Elmas Satın Al. Hesabına yükleyip tüm yeniliklerin tadını çıkar!