knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Mobile Legends Yeni Kahraman Xavier: Rehber ve Yetenekler
Bu Haberi 682 Kişi Okudu

Mobile Legends Yeni Kahraman Xavier: Rehber ve Yetenekler

Mobile Legends Bang Bang yeni kahraman ışığa meydan okuyan Xavier, Şafak Vadisi’nde yerini aldı! Işığın Defteri Xavier, nihayet Şakaf Vadisi’nde boy gösterecek. Xavier, zarif karakter tasarımı ve eşsiz yetenekleri ile ilginç bir kahraman olacak gibi görünüyor. İşte Mobile Legends yeni kahraman Xavier yetenekleri, Xavier oynanış ipuçları, Xavier çıkış tarihi, Xavier en iyi amblem ve daha fazlası…


Mobile Legends Elmas Satın Al


Mobile Legends: Bang Bang Xavier


Xavier, Işık Şövalyeleri'nin şanlı bir üyesiydi. Moniyan İmparatorluğu'nun Işığın Düzeni'ne rakip olan bir güç... En genç Işığın Arbiter'i olmasının yanı sıra, sıra dışı tuhaflıkları ile de tanınırdı…Mobile Legends Xavier Yetenekleri


Pasif – Aşkınlık


Mobile Legends Xavier Yetenekleri


Pasifinin iki etkisi mevcuttur. Birincisi Transcendence. Xavier, becerileriyle düşmana her vurduğunda, sonraki becerilerini geliştiren bir Enerji Dalgası yığını (3 yüke kadar) kazanmaktadır. 3 yığına ulaştığında Aşkınlık durumuna girer, hasarını ve becerilerinin genişliğini artırır. Aşkınlık durumunda, Gelişmiş yetenek kullanabilir; her gelişmiş beceri daha fazla hasar verir ve hasar aralığının genişliği artar. Ultimate'ı kullanarak doğrudan Aşkınlık durumuna girecek, bu durumda beceri simgelerinin rengi de maviden mora değişir.


Aşkınlık durumunda Gelişmiş Xavier Becerileri


Mobile Legends Xavier Yetenekleri Mobile Legends Xavier Yetenekleri Mobile Legends Xavier Yetenekleri


Xavier mistik bir alanla çevrilidir ve tüm düşmanlara Paradox yığınları (3 yığına kadar) uygular. Her yığın , düşmanın hareket hızını %33 azaltır ; maksimum yığın düşmanları hareketsiz hale getirecektir.


Beceri 1: Sonsuz Uzatma - CD – 6.0


Mobile Legends Xavier Yetenekleri


Xavier, yoluna çıkan düşmanlara Büyü Hasarı veren bir Mistik Mermi ateşleyebiliyor. Merminin uçuş mesafesi, bir düşmana veya Mistik Bariyer'e her çarptığında artacaktır.


Beceri 2: Mistik Alan (Büyü Becerisi) - CD – 12.0


Mobile Legends Xavier Yetenekleri


Xavier, temas ettiği düşmanları yavaşlatan ve takım arkadaşlarını hızlandıran bir Mistik Bariyer yaratabilir. Bariyer, Mystic Bullet tarafından vurulduğunda yasak bir alana genişler ve bölgedeki müttefikleri hızlandırırken düşmanları hareketsiz hale getirebilir.. İlk beceri ikinci beceriyi geçerse ve yasak bir alan yaratırsa, alan içindeki düşmanlar hareketsiz hale gelir.


Ultimate: Şafak Işığı - CD – 40.0


Mobile Legends Xavier Yetenekleri


Xavier, düşmanlara aynı anda hasar veren ve Aşkınlık durumuna giren küresel bir Mistik Ok ateşler.


Mobile Legends Xavier Beceri Analizi ve Kahramana Genel Bakış


Mobile Legends yeni kahraman Xavier'in karakter tasarımı çok zarif görünume sahip. Beceri setlerini anlamak çok kolay ve ustalaşması zor olmayacak. Takım savaşlarında büyük etki yaratabilir. İlk yeteneği çok iyi miktarda hasar verir ve orta koridor oyuncusu olarak koridoru daha hızlı temizlemede çok etkilidir. Bu, diğer şeritlerde sık sık dolaşmasına ve yan şeritlere yardımcı olmasına izin verecek.


Dürtme yeteneği güçlü olarak görünüyor. Yakın dövüş kahramanları Xavier’i bitirmekte zorlanacaklar. Xavier’e yaklaşmaya çalıştıklarında hareketsiz kalacaklar. İkinci ve birinci becerileriyle harika kombolar oluşturabilir. İkinci beceriyi kullandıktan sonra ilk beceriyi kullanmak, daire şeklinde bir bariyer oluşturacak ve içindeki tüm düşmanlar hareketsiz hale gelecektir. 


Mobile Legends Yeni Kahraman Xavier Oynanış


Mobile Legends Yeni Kahraman Xavier Çıkış Tarihi


Xavier, Mobile Legends'ın 115. kahramanı olacak. Mobile Legends Yeni Kahraman Xavier, 22 Mart 2022 itibariyle Şafak Vadisi’nde yerini alıyor. Şu anda Xavier satın alınabilir durumda değil ancak gün içinde Xavier aktif hale getirilecek.


Uygun fiyatlarla Mobile Legends: Bang Bang Elmas GameSatış’ta! Mobile Legends Elmas satın al, vadide gücünü göster!


Mobile Legends Elmas Satın Al

Mobile Legends Yeni Kahraman Xavier: Rehber ve Yetenekler Sıkça Sorulan Sorular

Mobile Legends Yeni Kahraman Xavier Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Mobile Legends Yeni Kahraman Xavier, 22 Mart 2022 itibariyle Şafak Vadisi’nde yerini alıyor.

Mobile Legends Xavier Yetenekleri Neler?

Mobile Legends Xavier Yetenekleri:

  • Pasif – Aşkınlık
  • Beceri 1: Sonsuz Uzatma - CD – 6.0
  • Beceri 2: Mistik Alan (Büyü Becerisi) - CD – 12.0
  • Ultimate: Şafak Işığı - CD – 40.0