knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 76 Kişi Okudu

Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?

Uzun zamandır Mobil MOBA 5v5 oyunlarının Türkiye'de en popüler olanlarından biri olan Mobile Legends, yakın zamanda yeni bir karakter geleceğini duyurdu. Sizler için Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek? Sorusunun cevabını araştırdık. Bulduğumuz bilgiler haberimizin detaylarında.


MBLL


Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?


Uzun süredir yeni bir karakter güncellemesi yapmayan Mobile Legends 20 Kasım 2022 itibari ile yeni bir Mobile Legends Ormancı karakterin yayınlandığını duyurdu. Peki Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek? Mobile Legends Yeni Karakter Özellikleri Neler? Sorularının cevaplarını merak mı ediyorsunuz? Sizler için bu bilgilerin tamamını araştırdık.


Mobile Legends Yeni Karakter ''Joy'' Kimdir?


Mobile Legends Yeni Karakter ''Joy'' eski bir Leonian kehanetinde 'Mucizenin Çocuğu' olarak da bilinen oynayış zorluğu seviyesi yüksek olan Mobile Legends Suikastçı türünde bir karakterdir. Joy, onu mükemmel bir suikastçı yapan iyi bir etki alanı, güçlendirme hız ve göz kırpma becerilerine sahiptir. 


Mobile Legends Yeni Karakter ''Joy'' Becerileri Nelerdir?

 


MBLL Pasif – Humph, Joy's Angry (Buff) : Joy , becerisiyle minyon olmayan bir birime her vurduğunda 4 saniyeliğine % 100 hareket hızı ve 300 (+%100 büyü gücü) kalkan alır. En iyi yanı, aynı düşmana karşı bunu dört saniye içinde tekrar yapabilmesidir. Temel saldırısının 80 (+%30 toplam fiziksel saldırı) ( toplam sihir gücünün %80'i ) derecesi vardır.


  Look, Leonin Crystal! (Summon) : Becerisi, düşmanların yakınında belirlenmiş bir konuma 200 (+%40 toplam büyü gücü)/220/240/260/280/300 büyü gücü verir ve onları 1 saniyeliğine % 30 yavaşlatırken bir Leonin Kristali çağırır . Yan yana, kristalin mesafesini de kontrol edebilirsiniz.


MBLL Meow, Rhythm of Joy! (Blink, Damage) : 3. Beceri , yoluna 120 (+%55 toplam büyü gücü)/138/156/174/192/210 büyü hasarı verirken atılmasını sağlar. Atılma becerisi, yolundaki kristale veya düşmana çarptığında, beceri 3'ü hemen tekrar kullanabilirsiniz (aka Beat Time ). Soğumadan önceki maksimum çizgi sayısı beştir.


MBLL Ha, Electrifying Beats! (AoE, Speed Up) : Onu doğrudan düşmanlara kullanamazsınız; Bunu yapabilmek için 5 çizgi tamamlamanız gerekir ve ardından kilidi açılacaktır. Nihai kullanımın ardından, tüm CC etkilerini kaldırırken ayrıca %30 ek hareket hızı ve sonraki dört saniye için yavaşlama bağışıklığı sağlar.Mobile Legends Yeni Karakter Joy'u geliştirirken sizlere verebileceğimiz öneri, önce Beceri 3'ün kilidini açın ve onu maksimum seviyeye yükseltin. Beceri 2'yi buna göre yükseltin ve mümkün olduğunda en üst düzeye çıkarın.


Mobile Legends Yeni Karakter ''Joy'' En İyi Amblem Seti


Daha fazla hasar vermek için Joy'da ayarlanan Özel Büyücü Amblemini kullanın . Düşman dizilişine bağlı olarak, ilk setinizi Ustalık veya Çeviklik için harcayın. Ustalık size CDR (bekleme süresinde azalma) sağlar ve Çeviklik size savaş alanında +%6 hareket hızı sağlar; gereksinime göre 3 puan kullanın.


MBLL

Mobile Legends Yeni Karakter ''Joy'' İçin Özel Büyücü Amblemi


Yukarıda tarif edilen Mobile Legends Amblem dizilimini gerçekleştirdikten sonra +%6 büyü nüfuzu için Gözlem'e toplam 3 puan harcayın. Son olarak, düşmanlara ekstra büyü hasarı vermek için Magic Worship'i seçin:

 

  • Ustalık (+3)
  • Gözlem (+3)
  • Sihir İbadeti (+1)


Mobile Legends Yeni Karakter ''Joy'' En İyi Savaş Büyüleri


Joy'da çeşitli büyü türleri kullanabilirsiniz. Dahili bir titreşme/atılma becerisine sahiptir, bu yüzden düşmanlara %35 büyü hasarı verirken hasarı %35 azaltan İntikam almaya çalışın. Ya da düşük HP'li düşmanları doğrudan bitirmek için Yürüt'ü kullanabilirsiniz. Bir ormancı olarak oynarken , haritayı düzgün bir şekilde kontrol etmek için her zaman Flame Retribution'ı kullanın.


Mobile Legends Yeni Karakter ''Joy'' En İyi Buildler


Joy üzerinde birçok yapı denenebilir. Tek yapılması gereken, düşmanın seçimini takip etmek ve ardından savaş alanındaki rolüne karar vermek. Joy ile Mobile Legends savaş alanında en iyi olmanız için aşağıdaki dizilimi belirledik. Joy, yüksek hareket kabiliyetine sahip sihirli hasar tipi bir kahramandır, bu yüzden ondan en iyi şekilde yararlanmak için büyü hasarına odaklanacağız. İlk başta, düşman dizisine göre Aracane Boots veya Warrior Boots oluşturun.


MBLL

 

Ardından Dahi Asa'ya odaklanın çünkü o, +10 büyü nüfuzu sağlar ve benzersiz pasifi, düşmanın büyü savunmasını azaltmanıza yardımcı olur, bu da daha sonraki bir aşamada daha fazla hasar vermenize yardımcı olur. Bundan sonra, Joy'un bir kahramanı öldürürken + %25 sihirli can çalma ve benzersiz pasif yenilenmesi +%10 maks. SP sağlamasına yardımcı olacak ikinci temel öğe olan Konsantre Enerji'yi oluşturun. Bu öğe, ultinizle mükemmel bir şekilde uyum sağlayacaktır. Üçüncü öğe durumunda, Mystery amblem becerinizi geliştiren ve %21-35 daha fazla büyü hasarı veren (seviyeye göre ölçeklenir) Holy Crystal veya temel saldırınızı iyileştiren (%12 ) Calamity Reaper yapma seçeneğiniz vardır. büyü hasarı) ve bir beceri kullandıktan sonra %10 daha hızlı hareket hızı. Ancak üçüncü madde oluşturma tamamen duruma bağlıdır. Üç saldırı yapısını tamamladıktan sonra, savaş alanında ayakta kalmak için biraz savunmaya odaklanma zamanı.


MBLL

 

Sihirli savunmaya karşı kalın bir kalkan ve HP yenilenmesinde %30 artış elde etmek için Oracle'ı dördüncü öğeniz olarak oluşturun . Aksi takdirde, düşman dizilişinde fiziksel türde kahramanlar varsa, Hakimiyet Buzu oluşturabilirsiniz (+%10 CDR, yakındaki düşmanlara karşı kalkan ve HP yenilenme etkilerini %50 azaltır). Son olarak, +800 HP ile fazladan bir can ve +20 fiziksel savunma kazanmak için Joy'u Ölümsüzlük ile tamamlayın. Bir Kış Copu inşa etmek bazen Ölümsüzlük yerine kullanışlıdır. Joy'u tüm hasar ve CC (kalabalık kontrolü) etkilerine karşı bağışık hale getirecek. Takımınız güçlüyse ve ana hasar veren ya da ormancı olarak oynuyorsanız, bir savunma öğesini atlayabilir ve daha fazla büyü nüfuzu (+%35) sağlamak için Kutsal Damak inşa edebilirsiniz.


MBLL


Sizler için hazırladığımız Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek? Yazımızın sonuna geldik. Eğer Mobile Legends Yeni Karakter Joy'a en erken ben ulaşmak istiyorum diyorsanız, hemen sitemizden en ucuz Mobile Legends Elmas alın!

Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?

Uzun süredir yeni bir karakter güncellemesi yapmayan Mobile Legends 20 Kasım 2022 itibari ile yeni bir Mobile Legends Ormancı karakterin yayınlandığını duyurdu. Peki Mobile Legends Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek? Mobile Legends Yeni Karakter Özellikleri Neler? Sorularının cevaplarını merak mı ediyorsunuz? Sizler için bu bilgilerin tamamını araştırdık.

Mobile Legends Yeni Karakter Joy En İyi Savaş Büyüleri Nelerdir?

Joy'da çeşitli büyü türleri kullanabilirsiniz. Dahili bir titreşme/atılma becerisine sahiptir, bu yüzden düşmanlara %35 büyü hasarı verirken hasarı %35 azaltan İntikam almaya çalışın . Ya da düşük HP'li düşmanları doğrudan bitirmek için Yürüt'ü kullanabilirsiniz. Bir ormancı olarak oynarken , haritayı düzgün bir şekilde kontrol etmek için her zaman Flame Retribution'ı kullanın.

Mobile Legends Yeni Karakter 'Joy' Kimdir?

Mobile Legends Yeni Karakter 'Joy' eski bir Leonian kehanetinde 'Mucizenin Çocuğu' olarak da bilinen oynayış zorluğu seviyesi yüksek olan Mobile Legends Suikastçı türünde bir karakterdir. Joy, onu mükemmel bir suikastçı yapan iyi bir etki alanı, güçlendirme hız ve göz kırpma becerilerine sahiptir.