knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Naruto x Fortnite İşbirliği Oyunda!
Bu Haberi 1509 Kişi Okudu

Naruto x Fortnite İşbirliği Oyunda!

Naruto ve Fornite işbirliği nihayet oyunda yerini aldı. Masashi Kishimoto'nun eseri Naruto Shippuden anime serisinin sevilen karakterleri Fortnite'a geldi. Anime karakterleri Fortnite'ın diğer gölgeli görünümleri gibi esrarengiz vadi canavarlarına benzememekte.Naruto'ya Eşlik Eden Diğer 7. Takım Üyeleri:


Sasuke Uchiha: Etkileyici Şaringan tekniği konusunda deneyimli ve Uchiha klanının hayatta olan son üyelerinden biri olarak biliniyor.


Sakura Haruno: Sasuke'ye karşı naif olmasına rağmen azimli iç sesi, marifetli çakra kontrolü ve üstün gücüyle en iyi Kunoiçi olma yolunda.


Kakashi Hatake: Şinobi dünyasında gördüğü neredeyse her tekniği "ikinci el" Şaringan'ını kullanarak kopyalama yeteneğinden dolayı Kopyacı Ninja olarak biliniyor.


Naruto Kıyafetleri


Naruto Uzumaki (Yedinci Hokage tarzı ile): Asla yolumdan dönmem!


Sasuke Uchiha (Yılan Kılıcı kazması ile): Tek hedefim karanlıkta yatıyor.


Sakura Haruno (Sakura Uchiha tarzı ile): Güçlü olmalıyız. İkimiz de.


Kakashi Hatake (Anbu Kakashi tarzı ile): Sizi hayatım pahasına koruyacağım. Hepinizi.
Ödül Kazanmak İçin Kakashi'nin Görevlerini Tamamlayın


Naruto, Sakura ve Sasuke'yi bir arada tutan Kopyacı Ninja'nın ta kendisi Kakashi Hatake, size ninja temalı görevler vermek için adaya gizlice yerleşti. Sezonun geri kalanı boyunca oyunda olacak.Kağıt Bombalı Kunai


Mükemmel bir Şinobi olmak için doğru ninja aletlerine ihtiyacınız var. Sezon sonuna kadar, rakiplerinize fırlatacak yeni bir silah olarak Kâğıt Bombalı Kunai'yi oyunda bulabilirsiniz.  Bu önemli silahı alabilmek için Kakashi'yi ziyaret edebilir veya sandıklar ile ganimet lamalarından elde edebilirsiniz.Konoha'yı Ziyaret Edin


Naruto Merkezi'nde Hokage Konutu ve Ichiraku gibi yerleri ziyaret edin. Daha fazlasını keşfetmeye hazır olduğunuzda Hokage Konutu'nun önünde sizi Konoha Macerası haritasına yönlendirecek olan Naruto'yu bulabilirsiniz. Konoha Macerası haritası, Naruto evreninin derinliklerine sürükleyerek size ninja hayallerinizi gerçekleştirme ve bir Konoha sakini olma şansı veriyor. Son Vadi ve Chunin Sınav arenası gibi daha pek çok nefes kesici ve sembolik yerin kilidini açmak için görevleri tamamlayın.


 

Naruto temalı Kreatif Merkezi'ne girmek için Keşif sekmesindeki "Kreatif" seçeneğini seçin. Konoha Macerası haritasına girmek için Keşif sekmesindeki "Konoha Macerası" seçeneğini seçin. Naruto temalı Kreatif Merkezi 16 Kasım 18.00'den 23 Kasım TSİ 18.00'e kadar, Konoha Macerası haritası ise 16 Kasım TSİ 18.00'den 29 Kasım TSİ 18.00'e kadar açık olacak.Kendi 7. Takımını Oluştur!


Kendine ait 7. Takım'ını oluşturarak ve indirilebilir yönergeleri takip ederek kendi Naruto, Sasuke, Sakura veya Kakashi'nizi yapabilirsiniz.Fornite VPapel satın al ve Naruto x Fornite işbirliğinin tadını çıkar. Fortnite VPapel satın almak için buraya tıklayın.

Naruto x Fortnite İşbirliği Oyunda! Sıkça Sorulan Sorular

Fortnite'da Naruto kaplaması mevcut mu?

Fortnite değişiklikleri şu anda yayında ve görünümler Fortnite eşya mağazasında mevcut . Oyuncular, kaplamaların çoğunu tek tek veya biri Naruto ve Kakashi için, diğeri Sakura ve Sasuke için olmak üzere paketler halinde satın alabilirler.

Fortnite Kakashi'yi nerede bulabilirim?

Kakashi'yi Tembel Gölün yakınında bulabilirsiniz. Tembel Göl'den batıya gidin ve gölün kuzey kıyısını takip edin.