knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Neymar, Messi ve Pogba Call of Duty Mobile'a  Geliyor!
Bu Haberi 267 Kişi Okudu

Neymar, Messi ve Pogba Call of Duty Mobile'a Geliyor!

Yeşil sahaların üç yıldız futbolcusu Call of Duty Mobile’a geliyor!


Call of Duty Mobile 10. Sezon başlıyor! Oyuncular futbol temalı Operatörler, Silah Planları ve dünyanın en iyi üç oyuncusu: Neymar Jr., Leo Messi dahil olmak üzere diğer içeriklerle birlikte savaşacaklar. Call of Duty Mobile'ın onuncu sezonu olan World Class, en iyilere rakip olan bir sezon güncellemesinde futbol dünyasını getiriyor. Diğer önemli eklemeler arasında yeni bir Çok Oyunculu harita, üç yeni Battle Royale alanı ve oyunun ilk, özelleştirilebilir Mythic Operator'u yer alıyor.


Peki, Call of Duty Mobile yeni sezon ne zaman, Neymar, Messi ve Pogba ne zaman gelecek? Detaylar için okumaya devam edin…


Call of Duty Mobile 10. Sezon: World Class Başlıyor


Call of Duty Mobile’ın heyecan verici 10. Sezon’u başlıyor. COD: Mobile 10. Sezon World Class (Dünya Sınıfı) teması ile gelecek. İşte detaylar…


COD Mobile’a Neymar, Messi ve Pogba Geliyor


Call of Duty Mobile Sezon 10 World Class


İlk maç 20 Kasım'da başlamasıyla dünyanın en büyük futbol turnuvasının başlangıcına yaklaşıyoruz. Etkinliğin kutlanmasında futbolu Call of Duty: Mobile'a dahil oluyor. Operatör formunda canlı olan en büyük futbolculardan bazıları Neymar Jr., Leo Messi ve Paul Pogba, 10. sezonda savaşa katılıyor.


COD Mobile: Sezon 10 - Savaş Bileti 


Call of Duty Mobile Sezon 10 Savaş Bileti


Call of Duty Mobile Sezon 10, yeni operatörler, silah planları, arama kartları ve diğer ödüller gibi ücretsiz ve premium ürünler de dahil olmak üzere yepyeni bir savaş geçişi getiriyor.


Battle Pass Ücretsiz Katmanlar: Bu sezonun ücretsiz Savaş Bileti içeriği, Seviye 14'te açılan yeni Operatör Becerisi — Ballista EM3'ün yanı sıra Seviye 21'deki yeni LAPA SMG'yi içeriyor. Bu sezon diğer ücretsiz ödüller arasında çeşitli kamuflajlar, Silah Kalıpları ve RPD - Zafer! Seviye 50'de.


Premium Geçiş Katmanları: Paul Pogba Operatör Görünümü ve Urban Tracker — Tracked dahil olmak üzere World Class akışında bulunan tüm içeriği kazanma şansı için Battle Pass satın alın. Diğer birinci sınıf özellikler arasında ASM10 — Midfield Legend, LAPA — Hot Dog Rifle ve NA-45 — Athletic Soul gibi futbol temalı Silah Planları yer alıyor.


COD Mobile Yeni Çok Oyunculu Harita: Crossroads Strike


Call of Duty Mobile 10. Sezon’da yeni çok oyunculu harita ekleniyor. Kar ekipmanınızı toplayın ve ilk kez Call of Duty Black Ops Cold War'da görülen ve 10. Sezonda Call of Duty: Mobile'a gelecek olan küçük boyutlu Çok Oyunculu bir harita olan Crossroads Strike'a dağıtın. 


COD Mobile 2022 Dünya Şampiyonası


Cod Mobile 2022 Dünya Şampiyonası


Call of Duty: Mobile e-spor tarihinde ilk kez , 2022 Dünya Şampiyonası etkinliği, Call of Duty League Major I Turnuvası ve CODE Bowl III ile birlikte Kuzey Carolina'daki Raleigh Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Yedi uluslararası bölgede temsil edilen on altı takım, 1.7 milyon dolarlık ödül havuzundan pay almak için yarışacak.


Taraftarlar, etkinliğe bizzat katılmak için bilet satın alabilecek veya ödülleri almak için maçları oyun içinde veya YouTube'da yayınlayabilecekler. Dört günlük etkinlik, 15-18 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Turnuva öncesinde, Call of Duty: Mobile hayran kitlesinin Dünya Şampiyonası 5. Aşamasına giden yolda bir araya gelen kurgusal üyelerini tasvir eden animasyonlu kısa filmlere dikkat edin.


Call of Duty Mobile Yeni Sezon Ne Zaman?


Call of Duty Mobile 10. Sezon: World Class 9 Kasım Saat 16:00’da başlayacak.


Call of Duty Mobile Neymar, Messi ve Pogba Ne Zaman Gelecek?


Neymar Jr., Leo Messi ve Paul Pogba, Call of Duty Mobile 10. sezonda oyuna eklenecek


Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası Ne Zaman?


Call of Duty League Major I Turnuvası ve CODE Bowl III ile birlikte Kuzey Carolina'daki Raleigh Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Yedi uluslararası bölgede temsil edilen on altı takım, 1.7 milyon dolarlık ödül havuzundan pay almak için yarışacak. Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası 15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.


Call of Duty Mobile'a Neymar, Messi ve Pogba Geliyor!” yazımızın sonuna geldik. Call of Duty Mobile CP satın al işlemlerinizi sitemiz üzerinden en ucuz CP fiyatları ile gerçekleştirebilirsiniz. Call of Duty Mobile CP satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Call of Duty Mobile Cp Satın Al

Neymar, Messi ve Pogba Call of Duty Mobile'a Geliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Call of Duty Mobile Yeni Sezon Ne Zaman?

Call of Duty Mobile 10. Sezon: World Class 9 Kasım Saat 16:00’da başlayacak.

Call of Duty Mobile Neymar, Messi ve Pogba Ne Zaman Gelecek?

Neymar Jr., Leo Messi ve Paul Pogba, Call of Duty Mobile 10. sezonda oyuna eklenecek

Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası Ne Zaman?

Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası 15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.