knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
PUBG: Battlegrounds 2022'de Ücretsiz Oluyor!
Bu Haberi 1172 Kişi Okudu

PUBG: Battlegrounds 2022'de Ücretsiz Oluyor!

Orijinal battle royale oyunu PUBG (PlayerUnknown's Battlegrounds) 2022’de ücretsiz oluyor…  Krafton, The Game Awards sürecinde yaptığı açıklamada, PUBG’nin oynaması ücretsiz (free-to-play) bir modele geçeceğini duyurdu. Oyuncu sayısında rekor kıran PUBG’nin ücretsiz olması ile beraber daha geniş kitlelere ulaşması bekleniyor.


Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan PUBG (Playerunknown's Battlegrounds) 2022 yılının ilk ayında ücretsiz (free to play) deneyimini oyuncularına sunacak. 


Pubg Mobile UC Satın Al


PUBG Ne Zaman Ücretsiz Olacak?


Krafton, PUBG’nin ne zaman ücretsiz olacağı ile ilgili açıklamada bulundu. PUBG 12 Ocak 2022 tarihinden itibaren ücretsiz olacak ve free to play modeline geçiş yapacak.PUBG tamamen ücretsiz mi olacak sorusunun cevabı tabii ki, hayır. PUBG ücretsiz olarak oynanabilecek olsa da ücretli olarak oyunda yer alacak unsurlar mevcut olacak.


12 Ocak 2022 tarihinden itibaren oyunu ücretsiz indirilip oynanabileceğini duyuran Krafton, özel olan oyun içi öğelere ve daha fazlasına erişme imkanı sağlayacak “PUBG Battlegrounds Plus” adlı  ek paket seçeneği sunmayı planlıyor. İsteğe bağlı olarak sunulan Battlegrounds Plus paketi belli bir ücret karşılığında satılacak. Paketin fiyatının ise 12,99 dolar olması bekleniyor.


Daha Önce PUBG Satın Alanlar, Ücretsiz Olunca Ne Yapacak?


PUBG için ödeme yapan oyuncular tabii ki mevcut. PUBG ücretsiz olduktan sonra, daha önce satın almış olanlar için oyunun nasıl bir ayrıcalık tanıyacağı da merak ediliyor. Henüz planlar devam etse de oyunu daha öncesinde satın almış olanların hesapları direkt premium pakete yükseltilebilir.


Pubg Mobile UC Satın Al

PUBG: Battlegrounds 2022'de Ücretsiz Oluyor! Sıkça Sorulan Sorular

Pubg ücretsiz mi oluyor?

Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan PUBG (Playerunknown's Battlegrounds) 2022 yılının ilk ayında ücretsiz (free to play) deneyimini oyuncularına sunacak.

PUBG ne zaman ücretsiz olacak?

PUBG 12 Ocak 2022 tarihinden itibaren ücretsiz olacak ve free to play modeline geçiş yapacak.

Daha önce PUBG satın alanlar, ücretsiz olunca ne yapacak?

PUBG için ödeme yapan oyuncular tabii ki mevcut. PUBG ücretsiz olduktan sonra, daha önce satın almış olanlar için oyunun nasıl bir ayrıcalık tanıyacağı da merak ediliyor. Henüz planlar devam etse de oyunu daha öncesinde PUBG satın almış olanların hesapları direkt premium pakete yükseltilebilir.