knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Pubg: New State Survivor Pass Vol. 2 Oyunda!
Bu Haberi 670 Kişi Okudu

Pubg: New State Survivor Pass Vol. 2 Oyunda!

Pubg New State 16-12-2021 güncellemesini yayınladı. New State yeni silah ve silah özelleştirmelerinin yanı sıra yeni araçlar da New State’e dahil oldu. Hemen Nc satın al ve hayatta kalan son kişi ol!


Pubg New State Nc Satın Al


New State Survivor Pass Vol. 2


Survivor Pass V. 2, 16 Aralık’ta başladı. Survivor Pass yeni ana karakteri ise Bella’nın tüm görünümlerini elde etmek için hikaye görevlerini tamamlamanız gerekiyor.


Pubg New State Survivor Pass Vol. 2

Pubg New State Survivor Pass Vol. 2


Pubg New State Survivor Pass Vol.2 araç kostümleri ve karakterler Premium Pass içerisinde yerini alıyor. Ayrıca Pass'te seviyenizi 48'e kadar yükseltmeniz durumunda kazanacağınız NC'ler ile bir sonraki Premium Pass'i satın alabilirsiniz. Ücretsiz Pass ödülleri arasında BP sandıklarını da bulabilirsiniz.


Pubg New State Surivor Pass 2


New State Yeni Silah L85A3


Survivor Pass Vol. 2’nin yeni silahı L85A3. L85A3, 5.56mm kullanan taarruz tüfekleri arasında en yüksek hasar ve orta ve uzun menzilli çatışmalarda iyi performansı sergiliyor. Silahın eksileri ise düşük atış hızının olması. 


L8543, Erangel ve Troi haritasında bulunabilir.


Pubg New State L85A3


Pubg New State Nc Saıtn Al


New State Yeni Araç Electron
 

New State Electron, 6 kişilik elektirikli bir minibüstür ve diğer araçlara göre daha dayanıklıdır. Tam bir ekiple sürüş yaparken bile, araçtayken koltuk değiştirebilirsiniz. Diğer araçlara göre Electron daha dayanıklı. Troi haritasında bulabilirsiniz.
 


Pubg New State Electron


New State Yeni Araç Mesta


New State Mesta, hızla hızlanabilen ve en yüksek hızlara ulaşabilen 2 kişilik, klasik spor otomobildir. Hızlı hızlanma ve yüksek hızlara ulaşma özelliği mevcut. Erangel ve Troi’deki belirli alanlarda bulabilirsiniz.


Pubg New State Mesta


Yeni Silah Özelleştirmesi: M416 [C2] Uzun Namlulu


M416 için ikinci bir özelleştirme mevcut. Hasarı arttırır, eksi yönü ise yatay geri tepmeyi artır. Özelleştirildiğinde, M416 namlusu devre dışı kalacağından maç başına yalnızca bir kez özelleştirilebilir.


Pubg New State M416


Yeni Silah Özelleştirmesi: SLR [C2] 5.56mm Namlu


7.62mm kullanan New State SLR, artık 5.56mm namlu kullanabilecek. Atış isabet oranını artırır. Eksi yönü ise 7.62mm namluya kıyasla hasar azalır. SLR, maç başına yalnızca bir kez özelleştirilebilir.


Pubg New State SLR


Pubg New State Nc Satın Al

Pubg: New State Survivor Pass Vol. 2 Oyunda! Sıkça Sorulan Sorular

Pubg New State Survivor Pass Vol. 2 başladı mı?

Pubg New State Survivor Pas Vol. 2, 16-12-2021 güncellemesini ile yayınladı. New State yeni silah ve silah özelleştirmelerinin yanı sıra yeni araçlar da New State’e dahil oldu. Hemen Nc satın al ve hayatta kalan son kişi ol!

Pubg New State Premium Pass içerikleri nedir?

Survivor Pass V. 2, Survivor Pass yeni ana karakteri Bella’nın tüm görünümlerini elde etmek için hikaye görevlerini tamamlamanız gerekiyor. Pubg New State Survivor Pass Vol.2 araç kostümleri ve karakterler Premium Pass içerisinde yerini alıyor. Ayrıca Pass'te seviyenizi 48'e kadar yükseltmeniz durumunda kazanacağınız NC'ler ile bir sonraki Premium Pass'i satın alabilirsiniz. Ücretsiz Pass ödülleri arasında BP sandıklarını da bulabilirsiniz.