knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Ertelendi!
Bu Haberi 597 Kişi Okudu

Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Ertelendi!

Ubisoft’un popüler taktik keskin nişancı oyunu Tom Clancy's Rainbow Six Extraction çıkış tarihinde oyuncuları üzen gecikme yaşandı.


Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six serisinin bir uzantısı olarak devam eden ve Eylül ayında çıkışını beklediğimiz Rainbow Six Extraction'u Ocak 2022 tarihine ertelediğini duyurdu. Ubisoft gecikmenin nedenini, covid-19 pandemi durumunun getirisine uyum sağlamakta zorlanmalarına bağlıyor. Rainbow Six Extraction oyuncuları için bu durum hayal kırıklığı olsa da Ubisoft bu gecikme döneminde oyunu daha da geliştirecek.


Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi


Rainbow Six Extaction çıkış tarihi yapılan bir video ile duyuruldu. Rainbow Six Extraction, 20 Ocak 2022'de bekleniyor. Oyun net olarak Ocak 2022’de kullanıcıları ile buluşacak. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store) ve Stadia platformları üzerinden erişilebilir olacak.


Rainbow Six Extraction'ın standart sürümü de 179 TL olarak belirlendi ve oyunun Deluxe Edition'ı ise 225 TL'ye düşürüldü.


Rainbow Six Extraction Fragman



Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Ertelendi! Sıkça Sorulan Sorular

Rainbow Six Extraction çıkış tarihi ne zaman?

Rainbow Six Extaction çıkış tarihi bir video ile duyuruldu. Rainbow Six Extraction, 20 Ocak 2022'de bekleniyor. Oyun net olarak Ocak 2022’de kullanıcıları ile buluşacak. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store) ve Stadia platformları üzerinden erişilebilir olacak.