knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PİNKSTYX PİNKSTYX @editor
Red Dead Online Bağımsız Şekilde Çıkış Yaptı
Bu Haberi 1626 Kişi Okudu

Red Dead Online Bağımsız Şekilde Çıkış Yaptı

Rockstar Games’in çığır açan oyunlarından Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi hali Red Dead Online, ana oyundan bağımsız bir biçimde çıkış yaptı. 

PlayStation ve Xbox One için 2018, PC içinse 2019 yılında çıkış yapan ve tam sekiz yılda geliştirilen Red Dead Redemption 2, otoritelerden tam puan alan oyunlar arasında. (Metascore: 93)

Eşsiz açık dünyası, hayvanların ön planda olduğu yapısı, savaş mekaniğinin son derece iyi olması ve hikayesiyle Red Dead Redemption 2, bugün ayrı bir oyun olarak çıkan Red Dead Online konusunda bizlere halihazırda harika bir referans.

 


Açık Dünyayı Sınırsızca Keşfet

Oyunda Red Read Online bölümü zaten mevcuttu fakat şu an oyuncular Red Dead Redemption 2’ye sahip olmasalar bile 40 Lira gibi uygun bir fiyatla sahip olabilirler. 

Burada en büyük avantajımız, Rockstar Games’in yarışı en başta götürdüğü açık dünya işine yakından bakabilecek olmamız. Yakından derken, bizzat içinde olarak…

 


Fiyat ve Satın Alma Seçenekleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi oyunun ülkemizdeki satış fiyatı 40 TL. Günümüz oyunlarıyla kıyaslandığında epey ucuz dememiz mümkün zira bu fiyat etiketi 15 Şubat’a kadar kalacak ve bu etiket, oyunun %75 indirimli hali. 

Oyuna PC tarafında Steam, Epic Games Store, Rockstar Games Launcher ve Microsoft Store’dan ulaşmak mümkün. Fiyat etiketleri tümünde aynı.

PlayStation 4 ve XBox One için çıkan Red Dead Online’a geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation 5 ve XBox Series X / Series S’te ulaşılabilecek.

 


14 yıllık GameSatış güvencesiyle indirimli Steam Cüzdan Kodu satın al ve benzersiz açık dünyayı hemen deneyimle!