knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Rockstar GTA 6 Oynanış Videosu Sızıntılarını Doğruladı!
Bu Haberi 887 Kişi Okudu

Rockstar GTA 6 Oynanış Videosu Sızıntılarını Doğruladı!

Geçtiğimiz günlerde 90’dan fazla oynanış videosu ve geliştirilme aşamasında olan birçok oyun içi görseli sızdırılan GTA 6 bünyesinden konu ile ilgili açıklama geldi. Rockstar Games konu ile ilgili açıklama yaptı ve GTA 6 sızıntılarını doğruladı! Sızdırılan GTA 6 oynanış videosu ve görselleri ile ilgili Rockstar Games’in yaptığı açıklama haberimizin devamında…


GTA Sızıntıları Oyun Tarihinin En Büyük Sızıntısı Olarak Tarihe Geçti


Geçtiğimiz günlerde oyun içi görüntüleri sızdırılan GTA 6, oyun dünyasına adeta bir bomba gibi düştü. Oyun tarihinin en büyük sızıntısı olarak adlandırılan GTA 6 video ve görüntüleri oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı ve çok geçmeden tüm GTA 6 video ve fotoğrafları sosyal medya kullanıcıları tarafından yayıldı.    


Hakkında birçok iddiaya şahit olduğumuz GTA 6, oynanış videoları ile oyunculara geliştirilmekte olan oyun için birçok fikir ve bilgi sundu. Öyle ki oyun içindeki görüntülerden de anlaşılacağı üzere GTA 6’nın Vice City’de geçeceği de doğrulandı. Rockstar Games görüntülerin paylaşılmasının ardından çok geçmeden tüm video ve görselleri telif ihlali nedeniyle tek tek kaldırdı. Oyun dünyasında ve sosyal medyada büyük çalkantıya sebep olan bu olaya Rockstar Games geçtiğimiz gün bir yenisini daha ekledi ve GTA 6 sızıntıları ile ilgili resmi açıklama yaptı.


Gta 6 Sızıntıları


GTA 6’yı Sızdıran Hacker Kaynak Kodlarını Satışa Çıkardı


Tüm sızıntıların başında gösterilen hacker, GTA 6 oyun içi video ve görüntüleri sızdırdıktan hemen sonra GTA 6’nın kaynak kodlarını da ele geçirdiğini belirtti. Sızıntıların başındaki hacker, Rockstar Games ile bir anlaşmaya varmayı bekliyor gibi görünüyor.


Rockstar, Sızdırılan GTA 6 Videoları Hakkında Resmi Açıklama Yaptı
 

Rockstar Games sızdırılan görsel ve oynanış videoları hakkında sosyal medya hesaplarından resmi açıklama yaptı.


Rockstar’ın GTA 6 Hakkındaki Resmi Açıklaması


Rockstar Games GTA 6 sızıntılarını doğruladı ve oyunun geliştirilmeye devam edip, hazır olduğundan yayınlanacağını da belirtti. İşte Rockstar’ın GTA 6 hakkında yaptığı resmi açıklama:


Rockstar Games Resmi Açıklaması

 

"Rockstar Games'ten Mesaj
 

Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme görüntüleri de dahil olmak üzere, gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık. Şu anda, canlı oyun hizmetlerimizde herhangi bir kesinti veya devam eden projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir etki beklemiyoruz.
 

Bir sonraki oyunumuzun herhangi bir detayını sizinle bu şekilde paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya her zamanki gibi bağlıyız. Yakında herkesi tekrar bilgilendireceğiz ve elbette, hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla tanıştıracağız. Bu durumda, devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz.”
 

“- Rockstar Games Ekibi”


Tüm bu olaylar, GTA 6 sızıntıları ve Rockstar Games’in GTA 6 sızıntıları hakkında yaptığı açıklama göz önünde bulundurulduğunda GTA 6 bir süre daha oyun dünyasını meşgul edecek ve adından bolca söz ettirecek gibi duruyor. GTA 6 bünyesinden daha fazla haber geldikçe sizlerle de paylaşacağız.


Rockstar Games Hesap Satışı için tıklayın.


Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.


GTA 6 Yeni Sızıntı: Karakterler ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı
GTA 6 bünyesinden heyecan ve merak uyandırıcı yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni bilgilerde GTA 6 çıkış tarihi ile ilgili daha net bilgiler ve GTA 6 karakter sızıntıları yer alıyor. İşte GTA 6 karakterleri ve GTA 6 çıkış tarihi…