knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Silkroad Online Türkiye Sunucusu Açılıyor!
Bu Haberi 1581 Kişi Okudu

Silkroad Online Türkiye Sunucusu Açılıyor!

Dünyada birçok oyuncu tarafından oynanan MMORPG oyunları arasında yer alan Silkroad Online, Türkiye sunucuları ile sevenleri ile buluşuyor. Silkroad Online Türkiye sunucuları 6 Kasım 2020 tarihinde açılıyor.

 

Büyük bir oyuncu kitlesini Türk oyuncuların oluşturduğu, sevilen MMORPG oyunu Silkroad Online Türk sunucuları ile 6 Kasım Cuma günü Saat 20:00’den itibaren aktif olacak.Türkçe dil desteği ile oyuncularla buluşacak olan Silkroad Online, tutkunları tarafından heyecanla beklenmeye başlandı.

 

silkroad online türkiye

 

Oyuncuların istekleri ve geri dönüşleri göz önünde bulundurularak hazırlanan oyun dizaynı ile adını aldığı ipek yolu efsanevi hikayesi Türk oyunculara özgü olarak bu sunucularda işlenecek. Geçtiğimiz günlerde yoğun ilgi gören kapalı ve açık betası tamamlanan oyun sosyal medyada da oldukça konuşuldu.

 

Türk sunucuları ile ilk üç gün sürecek “Türkiye’ye Hoş Geldin Silkroad Online” etkinliğide oyunda aktif olacak. Daha fazla deneyim puanı kazanmanızı sağlayacak bir etkinlik olacak bu etkinlik, serverda sizi öne taşıyacak.

 

6 Kasım 2020 tarihinde Cuma günü oyuncularla buluşacak Silkroad Online Türkiye açılışını kaçırma!