knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Steam 2020 İndirim Tarihleri Belli Oldu!
Bu Haberi 3145 Kişi Okudu

Steam 2020 İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam her sene olduğu gibi bu sene de büyük indirim dönemleri ile oyuncuları heyecanlandıracağa benziyor. Önümüzdeki günlerde başlaması beklenen Steam Sonbahar İndirimleri ve yaz indirimleri dışında büyük olan Steam Kış İndirimleri tarihleri sızdırıldı.

 

Steam, her sene gerçekleşen mevsim indirimleri oyuncular tarafından dört gözle bekleniyor. Steam resmi açıklaması olmasa da her sene olduğu gibi indirim tarihleri bu sene de sızdırıldı. En yakın indirim dönemi Steam Cadılar Bayramı etkinliği olacak. Çoğunlukla korku temalı oyunların indirime girdiği bu dönemde birçok oyuna Cadılar Bayramına özel DLC, süreli etkinlik ve yine bu dönem sürecek oyun modları da beraberinde geliyor. Steam Cadılar Bayramı tarihi ise 29 Ekim 2020 olarak duyuruldu. 2 Kasım 2020 tarihinde son bulması beklenen etkinlik toplamda beş gün sürecek. Steam Cadılar Bayramı etkinliği korku oyunu seven oyuncuları memnun edeceğe benziyor.

 

Bu etkinlik sonrası sızdırılan bir diğer indirim tarihi ise Steam Sonbahar İndirimleri oldu. Steam mevsim indirim dönemlerinden olan Steam Sonbahar İndirimleri başlangıç tarihi olarak ise 25 Kasım 2020 tarihi verildi. 1 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek indirim büyük indirimlerinde oyuncularla buluşacağı bir dönem olacak.

 

steam kış indirimleri

 

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

 

Steam Yaz İndirimleri dışında en büyük indirimlerin oyuncularla buluştuğu ve nisbeten diğer indirim dönemlerine göre daha uzun süren Steam Kış İndirimleri tarihi de açıklandı. Steam Kış İndirimleri başlangıcı olarak 22 Aralık 2020 tarihinde başlayacak ve 5 Ocak 2021 tarihinde sona erecek.

 

2020 yılı Steam indirim dönemleri sızıntıları şimdilik bu şekilde. Steam indirimleri son güne kadar resmi olarak açıklanmadığı için bu sızdırılan tarihler değişiklik gösterebilir. O tarihe kadar tüm hazırlıkları tamamlamak için en ucuz Steam Cüzdan Kodu alımlarını, GameSatış üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Steam Cüzdan Kodu Satın Al