knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Steam 2020 Yaz İndirimleri ile Öne Çıkan Oyunlar!
Bu Haberi 2964 Kişi Okudu

Steam 2020 Yaz İndirimleri ile Öne Çıkan Oyunlar!

Oyuncuların heyecanla beklediği Steam Yaz İndirimleri, 25 Haziran tarihinde başladı. Büyük indirim dönemleri ile oyuncuları heyecanlandırmayı başaran Steam’de bu sene için de birçok oyunda indirime girdi. Son dönemde çıkan ve popüler oyunlar dışında da neredeyse tüm oyunlarda indirim mevcut.
 

2020 Steam Yaz İndirimleri ile NBA 2K20, The Witcher serisi, GTA 5 ve çok konuşulan yeni sayılabilecek oyun Red Dead Redemption 2’ye kadar birçok oyun büyük oranda indirime girdi.


Steam Cüzdan Kodu

 

Tüm Steam oyunları ekstra %10 indirimle GameSatış’ta sizleri bekliyor.

 

 

2020 Steam Yaz İndirimleri Popüler Oyunlar
 

NBA 2K20

 

nba 2k20 indirim

 

Türünün rakipsiz sayılabilen spor severlerin gözdesi NBA 2K20, girdiği büyük indirim oranı ile oyuncuları mutlu etmeyi başardı. NBA 2K20, %85 indirimli olarak oyunculara sunuldu. 249 TL olan NBA 2K20 indirimli fiyatı ile 34,86 TL’ye GameSatış üzerinden satın alınabilir.

 

 

PUBG

 

pubg indirim

 

Battle royale türünden en popüler oyun olan PUBG de yaz indiriminde indirime giren ve en çok öne çıkan oyunlar arasında yer alıyor. PUBG, %50 indirimde! GameSatış üzerinden 87 TL olan PUBG indirim ile 39,15 TL’ye satın alınabilir.

 

 

The Witcher 3

 

witcher 3 indirim

 

RPG türünün en sevilen oyunu sayılabilecek serinin son oyunu The Witcher 3 yüzde 70 indirim ile indirime girdi. Tüm ek paketlerini de içinde bulunduran Witcher 3 Game of the Year Edition 74,99 TL yerine GameSatış’ta yalnızca 20,25 TL!

 

 

GTA 5

 

gta 5 indirim

 

Rockstar Games’in geliştirdiği oyun dünyasının kült oyunlarından olan açık dünya oyunu GTA 5 yine indirim döneminde çok uygun fiyata satın alınabilir. Önceki fiyatı 169 TL olan GTA 5 indirim ile birlikte 76,05 TL’ye GameSatış üzerinden satın alınabilir.


Steam Cüzdan Kodu Satın Al

 

 

Football Manager 2020

 

football manager 2020

 

Futbol severlerin her sene heyecanla beklediği Football Manager serisinin son oyunu Football Manager 2020 indirimi ile çok uygun fiyata satın alınabilir. Daha önce 199 TL fiyat etiketine sahip olan Football Manager 2020 indirimli fiyatı ile GameSatış’ta 98,55 TL!

 

Red Dead Redemption 2

 

red dead redemtion 2 indirim

 

İlk oyunu yalnızca konsol oyuncularına sunulan 2018 yılında yeni oyunu ile çokça konuşulan Red Dead Redemption 2 geçtiğimiz sene PC oyuncuları için de çıkışını gerçekleştirmişti. Devasa bir açık dünya ve sürükleyici hikayesi ile 299 TL’ye satın alınabilen Red Dead Redemption 2 indirim ile 215 TL’ye GameSatış’ta sizleri bekliyor!

 

 

Rust

 

rust indirim

 

Hayatta kalma oyun türünün en popüleri olan Rust da indirime giren oyunlar arasında yer alıyor. Daha önce 61 TL olan Rust indirim ile birlikte 27,45 TL olarak GameSatış güvencesi ile satın alınabilir.

 


The Forest

 

the forest indirim

 

Hayatta kalma mücadelesinin yanında korku öğelerini de içinde barındıran The Forest %50 oranında indirime girdi. 32 TL’ye Steam kütüphanenize ekleyebileceğiniz The Forest indirim ile GameSatış’ta yalnızca 14,40 TL!

 

 

Pummel Party

 

pummel party indirim

 

Parti oyunu denilince akla ilk gelen oyunlardan olan Pummel Party, arkadaşlarınızla eğlenceli bir deneyim sunmak için şimdi indirimli fiyatı ile sizi bekliyor. Steam üzerinde %34 indirimli Pummel Party, GameSatış üzerinden yalnızca 15 TL fiyat etiketi ile satışta!

 

 

Assassin's Creed Odyssey

 

assassins creed odyssey indirim

 

Antik Yunanistan’ı açık dünya ile oyunculara sunan ve Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan Assassin's Creed Odyssey büyük indirim oranına sahip olan oyunlardan biri oldu. Önceki fiyatı 269 TL olan Assassin's Creed Odyssey indirim ile 80,70 TL’ye GameSatış üzerinden satın alınabilir.

 

GameSatış üzerinden Steam Yaz İndirim dönemi boyunca Steam oyunları ekstra indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor. 9 Temmuza kadar sürecek indirim dönemini kaçırma, bu fırsattan faydalan!


Steam Cüzdan Kodu Satın Al