knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı
Bu Haberi 1503 Kişi Okudu

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

Tüm oyuncuların her sene heyecanla beklediği Steam mevsim indirimlerinin, en çok talep gören ve büyük indirimlere ev sahipliği yapan Steam Yaz İndirimleri tarihi sızdırıldı.

 

Steam indirim dönemlerinin en büyükleri olarak bilinen Steam Yaz İndirimi ve Steam Kış İndirimi oyuncular tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bu iki büyük indirim dönemi, oyun satın almak için en ideal zamanlar olarak görünüyor. 

 

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi

 

Yılın en büyük indirimlerinden olan Steam 2020 Yaz İndirimi, geçtiğimiz senelere göre yaşanan Covid-19 salgını nedeni ile bu sene daha çok talep göreceğe benziyor. Steam bu dönemde bir çok büyük oyunun yanında, %95’e kadar varan indirimler gerçekleşebiliyor.

 

Valve, tüm bu indirim dönemlerini önceden oyunculara duyurmasa da belli sızıntılarla ve önceki senelerde gerçekleşen tarihler baz alınarak bazı tarihler tahmin edilebilir oluyor.

 

Geçtiğimiz sene yapılan Steam Yaz İndirimleri, 25 Haziran ve 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmişti. Gelen sızıntılara göre, bu sene yaz indirimleri geçen sene ile aynı tarihler arasında gerçekleşecek. Buna göre Steam 2020 Yaz İndirimleri, 25 Haziran tarihinde başlayıp 9 Temmuz tarihinde sona erecek.

 

İndirim dönemini beklemek istemiyorsan, şimdi GameSatış güvencesi ile ekstra indirimli Steam oyunları satın al ve kütüphanene ekle!