knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!
Bu Haberi 702 Kişi Okudu

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Beklenen fırsat Steam 2021 Cadılar Bayramı İndirimi bugün başladı! Heyecanla beklenen Steam Cadılar Bayramı indiriminde birbirinden farklı oyunlara sahip olma fırsatı elde edebilirsiniz…


Bir önceki Steam İndirimleri haberimizde Cadılar Bayramı ile beraber indirime girecek bazı oyunları sizler için listelemiştik. Aşağıdan haberimize ulaşabilirsiniz…


Steam Cadılar Bayramı İndirimi bugün itibari ile başladı. 28 Ekim akşamı itibariyle yıl boyu merakla beklediğiniz oyunları artık elde edebilirsiniz. Steam Cadılar Bayramı indirimi 28 Ekim’de başlayıp, 2 Kasım’da sona erecek. İndirim her sene saat 20:00’de sona eriyor.


Steam İndirimleri Hangi Tarihlerde Oluyor?


Steam indirim kampanyaları ve dönemsel indirimlerin tarihleri net olarak bilinmemekle beraber tahmin yürütmek mümkün olabiliyor. Bu yıl  Steam indirim takvimleri:


Steam Cadılar Bayramı İndirimi: 28 Ekim 2021 - 1 Kasım 2021
Steam Sonbahar İndirimi: 26 Kasım 2021 - 2 Aralık 2021
Steam Kış İndirimi: Aralık 2021 - Ocak 2022


Steam Cadılar Bayramı İndirimi Kaça Ayrılıyor?
 

Steam Cadılar Bayramı indiriminde oyunlar üç bölüme ayrılıyor. İlk bölümde korku oyunları, ikinci kategoride VR korku oyunları, üçüncü bölümde ise korku filmleri yer alıyor.Steam 2021 İndirim Tarihleri Sızdırıldı!
Steam indirimleri tarihleri sızdırıldı. Steam Sonbahar indirimleri ve fırsatlarından yararlanın. Steam sonbahar indirimleri başlıyor. Steam Cadılar Bayramı İndirimi 28 Ekim-1 Kasım 2021 tarihlerinde! Detaylar haberimizde!

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı! Sıkça Sorulan Sorular

Steam 2021 Cadılar Bayramı İndirimi Başladı Mı?

team Cadılar Bayramı İndirimi bugün itibari ile başladı. 28 Ekim akşamı itibariyle yıl boyu merakla beklediğiniz oyunları artık elde edebilirsiniz. Steam Cadılar Bayramı indirimi 28 Ekim’de başlayıp, 2 Kasım’da sona erecek. İndirim her sene saat 20:00’de sona eriyor.