knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman? (2022)
Bu Haberi 2194 Kişi Okudu

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman? (2022)

Steam Cadılar Bayramı İndirimi başlıyor!


Sıklıkla yaptığı indirim dönemleri ile adından söz ettiren Steam, oyuncuların da gözdesi haline gelmeye devam ediyor. Oyun tutkunlarının merakla beklediği Steam Cadılar Bayramı İndirimleri için çok az bir vakit kaldı. İndirimlerinin başlaması ile birlikte korku, gerilim ve aksiyon türündeki pek çok oyunun indirime girmesi bekleniyor. Peki, Steam Cadılar Bayramı indirimleri ne zaman? Steam Cadılar Bayramı indirimleri saat kaçta? İşte detaylar…


Steam Cadılar Bayramı İndirimi (Steam Çığlık Festivali)


Steam Cadılar Bayramı İndirimi için geri sayım başladı. Bu yıl düzenlenecek olan Steam Cadılar Bayramı İndirimi, Steam Scream Fest yani Steam Çığlık Festivali olarak adlandırıldı. Dolar kuru artışı ile birlikte oyuncular son zamanlarda oyun satın alma konusunda epey bir zorlanıyor. Steam ise düzenli olarak yaptığı indirim dönemleri ile bir nebze de olsa oyuncuların satın alımlarını artırma peşinde. Cadılar Bayramı İndirimleri ise korku ve gerilim türü oyunları seven oyuncular için bir fırsat olacak.


Steam Cadılar Bayramı indirimlerinin başlaması ile birlikte Resident Evil, Outlast, Amnesia vb. birçok korku, gerilim ve aksiyon oyunu indirime girecek. Korku ve gerilim oyunlarının dışında bu yıl ki indirimlerde hayatta kalma türü oyunların da indirime girmesi bekleniyor. Geçen yıl ki Cadılar Bayramı İndirimlerini hatırlayacak olursak listede Red Dead Redempiton II ve Cyberpunk 2077 yer alıyordu. Bu seneki indirimlerde de korku türü dışındaki oyunları indirim listesinde görebiliriz. Şimdi oyuncuların en çok merak ettiği soruya gelelim… Steam Cadılar Bayramı İndirimi ne zaman?


Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman?


Steam Cadılar Bayramı İndirimi, 25 Ekim Salı günü başlayacak ve 1 Kasım Salı gününe kadar devam edecek. 1 Kasım 2022 tarihinde Steam Cadılar Bayramı İndirimleri sonlanmış olacak.


Steam Cadılar Bayramı İndirimi Saat Kaçta?


Steam Cadılar Bayramı İndirimi 25 Ekim 2022 saat 20:00’da başlayacak ve 1 Kasım 2022 akşam saat 20:00’a kadar devam edecek. Cadılar Bayramı indirimlerinden yararlanmanız için son tarih 1 Kasım Salı akşamı saat 20:00 olacak.


Steam Cüzdan Kodu satın al, indirimlerden yararlan.


Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman? (2022) Sıkça Sorulan Sorular

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi, 25 Ekim Salı günü başlayacak ve 1 Kasım Salı gününe kadar devam edecek. 1 Kasım 2022 tarihinde Steam Cadılar Bayramı İndirimleri sonlanmış olacak.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Saat Kaçta?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 25 Ekim 2022 saat 20:00’da başlayacak ve 1 Kasım 2022 akşam saat 20:00’a kadar devam edecek. Cadılar Bayramı indirimlerinden yararlanmanız için son tarih 1 Kasım Salı akşamı saat 20:00 olacak.