knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Steam’de Yeni Bir Soluk: Interpoint
Bu Haberi 1531 Kişi Okudu

Steam’de Yeni Bir Soluk: Interpoint

2021 Ocak ayında Büyük Güncelleme EP 1-3 ile Steam platformunda oyunseverlerin karşısına çıkacak şimdiki nefis oyunumuz Interpoint. Oyunun çıkış serüveni tam 1,5 yıl sürdü. 

 

Oyundan kabaca bahsedecek olursak korku elementleri olan bir puzzle oyunu diyebiliriz. Tabi bunun ötesinde enfes bir hikayesi, zekice kurgulanmış anlatımı ve adeta bir şölen tadında olan görselleri var.

 

Interpoint’te Photon Gun ile paralel dünyalarda seyahat ediyor ve Delta Laboratuvarları gerçekte neye tanıklık etti anlamaya çalışıyoruz. 

 

 

 

 

Interpoint Hakkında

 

Yıl 2032.

 

Bilimsel şirket Delta Labaratuvarları, paralel boyut çalışmaları yapılan bir yer. 

 

Biz oyunda Harry German olarak yer alıyoruz. Tamamen insanlık yararına çalışmalarımız var fakat bir şeyler yanlış gidiyor ve evimizden çok uzak bir yerde sıkışıp kalıyoruz. Oyunda bu dünyalar arasındaki ipuçlarını ve tuhaf bağlantıları bulmak için boyutlararası seyahatler gerçekleştiriyoruz. 

 

Laboratuvarda gerçekte neler olduğunu ve nasıl geri döneceğimizi anlayacak, bulacak ve fark edeceğiz!

 

 

 

 


Sİlahlar ve Özel Güçler

 

Konusuyla fantastik tüm roman, dizi ve filmlerden parçalar barındıran Interpoint’te aynı zamanda dünyanın radyasyon gibi korkutucu ama gerçek ögelerine de ustaca yer verilmiş. 

 

Photon Gun, oynanışın ana elementi. Bu cihaz çevredeki farklı enerji tiplerini emebiliyor ve bunu puzzle’ları çözmek için kullanıyoruz. Isı radyasyonu da emrimize amade. Isı radyasyonu sayesinde camı ve ince yüzeyleri eritebiliyoruz. “Güç Alanı” sayesinde düşmanları kavrıyor ve onların yerde kalmalarını sağlıyoruz. Radyoaktif göletleri kullanarak gama radyasyonu absorbe ediyoruz. Aynı zamanda fiziksel objelerle etkileşim kurabiliyoruz.

 

Gizli geçitler bulabilir, puzzle’ları çözmek için kendi yöntemlerini keşfedebilir ve yaratıcılığını uçlarda yaşayabilirsin çünkü puzzle’ların çoğu farklı yollarla çözülebilir nitelikte!

 

 

 


 

 


Dahası Var

 

Interpoint’te kurgulanan yarı fantastik dünyanın birkaç büyük avantajı mevcut:

 

- İnsanların paralel evrenlere duyduğu merak (ve paralel evrenlere dair en ufak bir kanıtın bile var olmaması). Oyunda boyutlararası seyahatler mevcut. 
Oyundaki puzzle’ları farklı yollarla çözebilmemize olanak veriliyor. 

 

Interpoint, Delta Laboratuvarlarını “hayalini bile kuramayacağın her şeyle tanışabileceğin yer” diye tanımlıyor. Delta Laboratuvarlarını ve paralel dünyaları keşfetmemize oldukça az bir süre kaldı. 

 

- Boyut 51’deki Kara Orman’dan Dark Sun’daki gerçeküstü manzara ve antik medeniyetlerin tapınaklarına kadar çok fazla değişik yeri Interpoint'te ziyaret edeceğiz. Kurgulanan dünyanın gerçeklikle olan bağlantısını tam olarak açıklayabilecek kelimeyse "sürreal". İçten içe var olmasını istediğimiz, dünyada karşılaşmamız halinde muhtemelen büyük zaratlar göreceğimiz raddyoaktif maddelerle haşır neşir olabildiğimiz dünyalar var burada.

 

 

Sabırsızlıkla Interpoint'in ilk büyük güncellemesinin çıkacağı Ocak 2021'i bekliyoruz!

 

 

GameSatış güvencesiyle en ucuz Steam Cüzdan Kodu satın al ve 16,24 TL fiyat etiketi belirlenen oyuna Ocak 2021'de sahip ol!