knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Steam İndirimleri Ne Zaman? Steam 2022 İndirim Tarihleri
Bu Haberi 2912 Kişi Okudu

Steam İndirimleri Ne Zaman? Steam 2022 İndirim Tarihleri

Steam 2022 indirim takvimini açıkladı. 2022 indirim takvimini açıklayan Steam, aynı zamanda yepyeni bir indirim dönemini de duyurdu. İşte oyuncuların kütüphanelerini doldurmak için yarıştığı Steam 2022 indirim takvimi


Steam Cüzdan Kodu Satın Al


Steam 2022 İndirim Tarihleri Açıklandı


Steam indirimleri için yeni tarihler belli oldu. Önümüzdeki dönemin indirim tarihlerini açıklayan Steam, yeni bir indirim döneminin de duyurusunu yapmış oldu. Steam üzerinden oyun satın alacak olanların indirim tarihlerini merakla beklediği bu dönemde kullanıcıları yenilikler bekliyor olacak. Hepimizin oyun alma isteği ve heyecanı ile beklediğimiz Steam indirim dönemleri mevsimsel indirimler oluyor. Steam, bu yıl mevsimsel indirimlere bir yenisini daha ekledi. İşte detaylar…


Steam’den Yeni İndirim Dönemi: Steam İlkbahar İndirimleri


Steam 2022 İndiirmleri


Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri artık olmayacak! Önümüzdeki ay Steam Ay Takvimi Yeni Yılı indirimlerine veda edeceğiz. Artık Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri yapılmayacak ancak Steam bu indirimlerin yerine yeni bir mevsimsel indirim dönemi ekledi. Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri’nin yerini, yeni indirim dönemi olan Steam İlkbahar İndirimleri aldı. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri’ni kaldırarak indirim dönemleri arasındaki dengeyi de sağlamış oldu. 


Steam’in indirimlere dair yaptığı açıklamaya göre Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri’nin kaldırılma sebebi, Kış İndirimleri ile çok yakın olduğundan dolayı talep görmemesi oldu. Steam’in yeni indirim dönemi olan İlkbahar İndirimleri’nin gelmesi ile birlikte indirim dönemleri arasında dengeli bir boşluk olacak.


Steam 2022 İndirim Tarihleri


Steam 2022 mevsimsel indirim tarihlerini paylaştı. Listede yeni dönem indirimi olan İlkbahar İndirimleri’ni de görüyoruz. İşte Steam indirim tarihleri 2022:


Steam 2022 İndirim Tarihleri

 

  • Steam Sonbahar İndirimi: 22-29 Kasım 2022
     
  • Steam Kış İndirimi: 22 Aralık - 5 Ocak 2023
     
  • Steam İlkbahar İndirimi: 16-23 Mart 2023


"Steam İndirimleri Ne Zaman? Steam 2022 İndirim Tarihleri" yazımızın sonuna geldik. Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.


Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Steam İndirimleri Ne Zaman? Steam 2022 İndirim Tarihleri Sıkça Sorulan Sorular

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri Kalktı Mı?

Önümüzdeki ay Steam Ay Takvimi Yeni Yılı indirimlerine veda edeceğiz. Artık Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri yapılmayacak ancak Steam bu indirimlerin yerine yeni bir mevsimsel indirim dönemi ekledi. Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri’nin yerini, yeni indirim dönemi olan Steam İlkbahar İndirimleri aldı. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri’ni kaldırarak indirim dönemleri arasındaki dengeyi de sağlamış oldu. 

Steam 2022 İndirimleri Ne Zaman?

  • Steam Sonbahar İndirimi: 22-29 Kasım 2022
  • Steam Kış İndirimi: 22 Aralık - 5 Ocak 2023
  • Steam İlkbahar İndirimi: 16-23 Mart 2023