knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Steam Kış İndirimleri Bu Akşam Başlıyor
Bu Haberi 1987 Kişi Okudu

Steam Kış İndirimleri Bu Akşam Başlıyor

İstisnasız her mevsimi indirimleriyle güzelleştiren Steam, bu yılın son indirimine bu akşam giriyor. Yakın dönemde Steam Cadılar Bayramı İndirimi ve Steam Sonbahar İndirimi ile dünyanın her yerinden kullanıcılarını sevindiren Steam bu kez de Steam Kış İndirimleri ile birçok oyunu ucuz fiyata oyunculara sunacak. Steam Kış İndirimleri 22 Aralık Salı akşamı (yani bu akşam) saat 21:00’de başlayacak.

 

22 Aralık - 5 Ocak gibi bir tarihi kapsayan Steam Kış İndirimleri, 2020 ile 2021 arasında köprü görevi yapacak. Yeni yılda alınan yeni kararların satın alma davranışlarını etkilemesi, 2021’de kararsız kalanların kararlarını kesin olarak vermesi ile neticelenebilir. Pandemi dönemi dünyada oyun oynayan ve oynamak isteyen kişi sayısının artması da Steam Kış İndirimlerini insanların gözünde daha cazip hale getiriyor. 

 

Sonraki Steam İndirim Tarihi

Steam İndirimleri 2021 yılı içerisinde tarih olarak değişiklik gösterse bile dönem olarak her sene olduğu gibi aynı kalır diye öngörüyoruz. Steam Kış İndirimleri’ni takip eden süreçte yılbaşından sonra gelecek ilk indirim Steam İlkbahar İndirimi gibi duruyor. Elbette arada farklı indirim olursa paylaşımını sosyal medya araçlarımız, web site bannerlarımız ve web site haberlerimiz vasıtasıyla sizlerle paylaşacağız. 

 

Web sitemiz GameSatış üzerinden en ucuz Steam Cüzdan Kodu alarak eğlenceye ortak olabilirsin!