knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Steam Kış İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?
Bu Haberi 809 Kişi Okudu

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Steam büyük ses getiren "Steam Sonbahar İndirimleri" tarihini geride bıraktı. Tüm oyuncuların merakla beklediği Steam indirimlerinde sıra Steam Kış İndirimleri'nde. 2021 yılının son kampanyası Steam Kış İndirimleri tarihi yaklaşıyor.


Günümüz şartlarında oyun satın alımları ne yazık ki bir hayli zorlaşmış durumda. Böylelikle tabii ki hepimiz yeni maceralara atılmak için oyunlara gelecek indirimleri kovalıyoruz. Steam ise yaptığı indirim ve kampanyalar ile biz oyunseverlerin yardımına yetişiyor.


Steam Kış İndirimleri Ne Zaman?


Steam’in çeşitli kampanyalarında sıradaki indirim Steam Kış İndirimleri olacak. Steam Kış İndirimleri tarihi 22 Aralık - 5 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Steam Kış İndirimleri dahilinde Steam kütüphanesindeki binlerce oyun indirime girecek.


Steam İndirimleri Hangi Tarihlerde Oluyor?


Steam indirim kampanyaları ve dönemsel indirim takvimleri:


Steam Cadılar Bayramı İndirimi: 28 Ekim 2021 - 1 Kasım 2021 (Geçti)
Steam Sonbahar İndirimi: 26 Kasım 2021 - 2 Aralık 2021 (Geçti)
Steam Kış İndirimi: 22 Aralık 2021 - 5 Ocak 2022 


Steam Kış İndirimleri Ne Kadar Sürüyor?


Steam Yaz İndirimi ve Steam Kış İndirimi kampanyaları olmak üzere iki hafta boyunca devam etmekte. Yıl boyunca gerçekleşen en uzun süreli bu kampanyalar dışındaki özel etkinlik kampanyaları ise genellikle birkaç gün ile bir hafta arası sürmekte. Steam Kış İndirimleri 22 Aralık - 5 Ocak tarihleri arasında olmak üzere iki hafta sürecek. İndirim tarihi yaklaştıkça Steam Kış İndirimleri'nde indirime girecek olan oyunları da sizlerle paylaşacağız.

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman Başlayacak? Sıkça Sorulan Sorular

Steam 2021 Kış İndirimleri Ne Zaman?

Steam’in çeşitli kampanyalarında sıradaki indirim Steam Kış İndirimleri olacak. Steam Kış İndirimleri tarihi 22 Aralık - 5 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Steam Kış İndirimleri dahilinde Steam kütüphanesindeki binlerce oyun indirime girecek.

Steam Kış İndirimleri Ne Kadar Sürecek?

Steam Yaz İndirimi ve Steam Kış İndirimi kampanyaları olmak üzere iki hafta boyunca devam etmekte. Steam Kış İndirimleri 22 Aralık - 5 Ocak tarihleri arasında olmak üzere iki hafta sürecek.