knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Steam Next Fest - 7 Günlük Festival Başlıyor
Bu Haberi 528 Kişi Okudu

Steam Next Fest - 7 Günlük Festival Başlıyor

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen 150 milyon aktif kullanıcısı ve 40 binden fazla oyunu olan bir platformdur. Oyun ile alakası olan neredeyse herkesin bildiği ve kullandığı bu platformda düzenli olarak Steam indirimleri, Steam etkinlikleri yapılıyor.


Şimdi ise sıradaki etkinlik Steam Next Fest başlığı altında geliyor! 


Next Fest Nedir?


Steam Next Fest, kısaca Steam tarafından düzenlenen bir kutlamadır. Bu kutlamanın en güzel yanı Steam ücretsiz oyun dağıtıyor. Ayrıca oyunların ne kadar keyifli olduğunu görmemiz için Steam canlı yayın izleme imkanı da sunuyor.


Next Fest oyuncuların çıkacak olan oyunları herhangi bir ücret ödemeden deneme ve imkanı sağlıyor.


Next Fest Ne Zaman Başlıyor?


Steam tarafından yapılan açıklamaya göre Steam Next Fest etkinliği 1 Ekim 2021 tarihinde Türkiye saati ile saat 20:00 de başlayacak ve 7 Ekim 2021 tarihinde aynı saatte bitecektir. Festivali kaçırmamak için başlangıç tarihini mutlaka takviminize ekleyin. Herkese uygun bir içerik mutlaka olacaktır.


Steam Yeni Çıkacak Oyunlar


Festivalde yakında yayında olacak oyunlar yer alacak işte bu oyunların arasında olacağınız tahmin ettiğimiz bazı oyunları aşağıda sizler için listeledik.


En Çok İstenen Oyunlar


Back 4 Blood


Back 4 Blood, otoriteler tarafından çok beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının elinden çıkan, heyecan verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunudur. Ridden'a karşı verilen savaşın merkezindesin. Bir zamanlar insan olan bu korkunç yaratıklar, taşıdıkları ölümcül bir parazit yüzünden, son medeniyet kırıntısını bile mideye indirmek üzereler. İnsanoğlunun varoluşu tehlikedeyken, Ridden'ı ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü yeniden ele alma görevi sen ve arkadaşlarına kaldı.


Bu oyun şu anda ön siparişte ve 249 TL Back 4 Blood ön sipariş vermek için 250 TL indirimli Steam Cüzdan kodu 'nu 242,5 TL'ye satın alabilirsiniz.


Hollow Knight: Silksong


Bir Hornet olarak Hallownest'in prenses koruyucusu olun! İpek kıyafetler ve şarkılar tarafından yönetilen yepyeni bir krallıkta maceraya atıl! Hornet, krallığın zirvesine ölümcül bir mücadelede düşmanlarıyla savaşmalı ve gizemleri çözmelidir.


Ödüllü aksiyon-macera oyunu Hallow Knight'ın destansı devamıdır. Ölümcül avcı Hornet olarak yepyeni topraklara yolculuk yapın, yeni güçler keşfedin, çok sayıda böcek ve canavarlarla savaşın ve doğanıza ve geçminize bağlı eski sırları ortaya çıkarın.


Steam İndirim Oyun Alma


Steam üzerindeki tüm oyunları %3 indirimli satın alabilirsiniz. Yani Steam'de gözüken 100 TL lik bir oyun için 97 TL ödemeniz yeterli olacaktır.


Bunun için sadece GameSatış'tan ucuza steam cüzdan kodu satın almanız ve bunu Steam hesabınıza bakiye olarak eklemeniz yeterlidir. Ardından dilediğiniz oyunu alabilirsiniz.


İndirimli Steam Cüzdan Kodu

Steam Next Fest - 7 Günlük Festival Başlıyor Sıkça Sorulan Sorular

Steam Next Fest Ne Zaman Başlıyor?

Steam Next Fest adı altında başlayacak olan festival 1 Ekim 2021 tarihinde Türkiye saati ile 20:00'da başlıyor!

Steam Next Fast'de Neler Var?

Steam Next Fest, yeni çıkacak olan oyunların demoları ve yayınları ile alakalı bir festivaldir.

 

  • Yakında çıkacak olan oyunların demoları
  • Oyun yapımcıları tarafından yapılan Canlı Yayınlar