knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Steam Next Fest - Şubat 2022 Demo Festivali Başladı!
Bu Haberi 412 Kişi Okudu

Steam Next Fest - Şubat 2022 Demo Festivali Başladı!

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen 150 milyon aktif kullanıcısı ve 40 binden fazla oyunu olan bir platformdur. Oyun ile alakası olan neredeyse herkesin bildiği ve kullandığı bu platformda düzenli olarak Steam indirimleri, Steam etkinlikleri yapılıyor.


Steam Next Fest 21 Şubat 2022 itibariyle başladı. Steam Next Fest 2022 Demo Festivali ile yakında çıkacak olan birçok oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca demo oyunları deneme şansınız bulunuyor.


Hemen Steam Cüzdan Kodu satın al, Next Fest heyecanına katıl!


Steam Cüzdan Kodu Satın Al


Steam Next Fest Nedir?


Steam Next Fest, kısaca Steam tarafından düzenlenen bir kutlamadır. Bu kutlamanın en güzel yanı Steam ücretsiz oyun dağıtıyor. Ayrıca oyunların ne kadar keyifli olduğunu görmemiz için Steam canlı yayın izleme imkanı da sunuyor.


Next Fest oyuncuların çıkacak olan oyunları herhangi bir ücret ödemeden deneme ve imkanı sağlıyor.


Steam Next Fest Ne Zaman Başlıyor?


Steam Next Fest 21 Şubat 2022 tarihi itibariyle başladı. 28 Şubat 2022 saat 21:00 tarihine kadar devam edecek.Next Fest'te Neler Yapılır?


Demoları Oynayın 


Herhangi bir oyunun üzerine geldiğiniz anda oynanabilir demoyu yüklemek için bir buton göreceksiniz. Birini deneyin ya da onlarcasını deneyin.


Canlı Yayınları İzleyin


Festival sayfasının en üstünde, canlı yayın programını bulacaksınız. Çoğu durumda oyunu oynayanlar ve sorularınızı cevaplayanlar geliştirici ekipleri olur. Sohbet penceresini açarak konuşmaya katılmak için canlı yayının hemen altındaki sohbet simgesine tıklayın.


Favorilerinizi İstek Listesine Ekleyin


Çıktığı zaman haberdar olmak istediğiniz bir oyun mu buldunuz? Herhangi bir oyunun üzerine gelin ve istek listenize eklemek için sağ üst köşedeki yıldız simgesine tıklayın. O oyun çıktığında, size şık bir e-posta bildirimi gönderilir.


Steam Next Fest heyecanına ortak olman için ihtiyacın olan uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodu GameSatış’ta! Hemen satın al!


Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Steam Next Fest - Şubat 2022 Demo Festivali Başladı! Sıkça Sorulan Sorular

Steam Next Fest Nedir?

Steam Next Fest, Steam tarafından düzenlenen bir kutlamadır. Bu kutlamanın en güzel yanı Steam ücretsiz oyun dağıtıyor. Ayrıca oyunların ne kadar keyifli olduğunu görmemiz için Steam canlı yayın izleme imkanı da sunuyor. Next Fest oyuncuların çıkacak olan oyunları herhangi bir ücret ödemeden deneme ve imkanı sağlıyor.

Steam Next Fest 2022 Ne Zaman Başlıyor?

Steam Next Fest 21 Şubat 2022 tarihi itibariyle başladı. 28 Şubat 2022 saat 21:00 tarihine kadar devam edecek.