Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri
Bu Haberi 1194 Kişi Okudu

Steam Oyun Festivali Başlıyor! 

PC oyuncularının fazlasıyla aktif olarak kullandığı oyun platformu Steam, yeni oyun festivalinin tarihini duyurdu. Bu festivalde çok daha fazla sayıda oyun deneyebileceğiz. İnsanların çoğunluğunun evlerinde olduğu pandemi döneminde Steam Oyun Festivali hepimize ilaç gibi gelecek. 

 


Steam Oyun Festivali Tarihi

 

Valve birkaç saat önce Steam Oyun Festivali’nin tarih aralığını duyurdu. Açıklamaya göre festival 3 Şubat 2021 tarihinde start alacak ve 9 Şubat 2021 tarihinde bitecek. Steam Oyun Festivali’nde 500’ün üzerinde oyun demosu sunulacak ve her şeyden önemlisi, canlı yayınlar aracılığıyla geliştirici ile soru cevap etkinlikleri ve sohbetlere katılabilme imkanı bulacağız. 

 

Steam Oyun Festivali’nin başlangıç saati olarak TSİ 21:00 belirlenmiş durumda. Önceki festivallerde olmayan bir de sürpriz bizi bekliyor: Bir açılış canlı yayını yapılacak ve bu yayın Steam ve Twitch platformlarından izlenebilecek. 

 

Steam Oyun Festivali’ne ait resmi web sayfasından festivalle alakalı detaylı bilgi alınabilir. 

 

 

 

Esas Festival Birkaç Gün Sonra

 

Steam İndirimleri dünya çapında bir fenomen haline gelmiş durumda. Yılın belirli dönemlerinde Steam Kış İndirimleri (Steam Yeni Yıl İndirimleri), Steam Yaz İndirimleri, Steam Sonbahar İndirimleri, Steam Halloween İndirimleri (Steam Cadılar Bayramı İndirimi) gibi indirimler yapılarak tüketiciye epey ucuza oyun satın alma imkanı sunuluyor. Hatta bu dönemde Steam bedava oyun sayısını da artırıyor ve tüm oyunculara gerçek bir oyun ziyafeti yaşatıyor. 

 

Bir de bu indirimlere ek Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimleri var. Bu indirimlerin tarih aralığı ise 11 Şubat 2021 - 15 Şubat 2021 olarak belirlendi. 

 

Steam Ay Takvimi İndirimleri, Çin’de çok büyük bir kullanıcı kitlesi olan Çin Yeni Yılı’nda yapılıyor. Lunar New Year yani Çin Yeni Yılı (diğer bir adıyla Ay Takvimi Yeni Yılı) bu sene 12 Şubat tarihine denk geliyor. 

 

 

Steam’in sunduğu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için hemen en ucuz Steam Cüzdan kodu satın al!