knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Steam Retrospektifi 2022 (Steam Replay) Kullanıma Açıldı!
Bu Haberi 237 Kişi Okudu

Steam Retrospektifi 2022 (Steam Replay) Kullanıma Açıldı!

Steam’in yeni özelliği Steam Retrospektifi ile artık tüm yıl neler yaptığınızı görebileceksiniz!


Steam’in Spotify’a benzeyen yeni özelliği Steam Retrospektifi (Steam Replay) kullanıma sunuldu. Spotify, Spotify Wrapped özelliği ile her yıl neler yaptığınızı ve en çok hangi müzikleri dinlediğinizi görebiliyorsunuz. Steam ise bu özelliği kendine uyarlayarak geçtiğimiz saatlerde oyuncuların kullanımına sundu. Steam retrospektifi nedir, Steam Replay nedir, Steam retrospektifi (Steam Replay) nasıl kullanılır? Detaylar haberimizin devamında…


Steam Cüzdan Kodu fırsatlarını yakalamak için aşağıdaki görsele tıklayın!


Steam Cüzdan Kodu Satın Al


Steam Retrospektifi 2022 (Steam Replay)


Steam’in yeni özelliği Steam Retrospektifi 2022 (Steam Replay) duyuruldu! Steam Replay ülkemizde “Steam Retrospektifi” olarak geçiyor. Peki, "Steam Retrospektifi nedir?" Steam Retrospektifi,  2022'de en çok oynadığınız oyunlardan, oynama sürenizi nasıl ve hangi zamanlarda geçirdiğinize kadar birçok bilgiyi içeren istatistikleri size sunarak nasıl bir yıl geçirdiğinizi gösterecek. 


Steam Retrospektifine bakarak 2022 yılında kaç oyun oynadığınız, kaç oyun satın aldığınız, 2022 yılı içerisinde toplamda kaç saat oyun oynadığınızı görebileceksiniz. Ayrıca hangi oyunlarda klavye fare ve kontrolcü oynadığınızı da bu özellik sayesinde görebileceksiniz.


Tabii ki hepsi bu kadar değil!


Steam Retrospektifi (Steam Replay) sayesinde tüm istatistik verilerinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden de paylaşabileceksiniz. İstatistiklerinizi dilerseniz görsel olarak indirebilir, dilerseniz de bağlantı seçeneği ile paylaşabilirsiniz. 


Steam Retrospektifi 2022


Steam Retrospektifi 2022 (Steam Replay) Nasıl Kullanılır?


Peki, Steam Retrospektifine nasıl bakılır? Steam Retrospektifi özelliğini kullanmak için buraya tıklayın. Hesabınıza giriş yapmadıysanız öncelikle giriş sayfası açılacaktır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Steam üzerindeki tüm bilgilerinizi görebileceksiniz. Bilgilerinizi dilerseniz bağlantı ya da görsel olarak paylaşabilirsiniz.


Steam Kış İndirimleri devam ediyor! İndirimleri yakalamak için Steam Cüzdan Kodu satın al!


Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Steam Retrospektifi 2022 (Steam Replay) Kullanıma Açıldı! Sıkça Sorulan Sorular

Steam Retrospektifi 2022 (Steam Replay) Nedir?

Steam Retrospektifi,  2022'de en çok oynadığınız oyunlardan, oynama sürenizi nasıl ve hangi zamanlarda geçirdiğinize kadar birçok bilgiyi içeren istatistikleri size sunarak nasıl bir yıl geçirdiğinizi gösterecek. Steam Retrospektifine bakarak 2022 yılında kaç oyun oynadığınızkaç oyun satın aldığınız, 2022 yılı içerisinde toplamda kaç saat oyun oynadığınızı görebileceksiniz. Ayrıca hangi oyunlarda klavye fare ve kontrolcü oynadığınızı da bu özellik sayesinde görebileceksiniz. Steam Retrospektifi (Steam Replay) sayesinde tüm istatistik verilerinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden de paylaşabileceksiniz. İstatistiklerinizi dilerseniz görsel olarak indirebilir, dilerseniz de bağlantı seçeneği ile paylaşabilirsiniz.

Steam Retrospektifi 2022 (Steam Replay) Nasıl Kullanılır?

Steam Retrospektifi özelliğini kullanmak için buraya tıklayın. Hesabınıza giriş yapmadıysanız öncelikle giriş sayfası açılacaktır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Steam üzerindeki tüm bilgilerinizi görebileceksiniz. Bilgilerinizi dilerseniz bağlantı ya da görsel olarak paylaşabilirsiniz.