knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!
Bu Haberi 330 Kişi Okudu

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!

Her yıl sabırsızlıkla beklenen ve indirimleri ile tüm oyuncuları kendine çeken Steam Sonbahar İndirimleri en sonunda başladı. Steam Dolar Kuru Güncellemesi ile birlikte yükselen fiyatlar dolayısıyla oyunlardan bir süre uzak kalan oyuncular için mükemmel bir haber olan Steam Sonbahar İndirimleri ile alakalı detaylar haberimizin devamında.


Steam Cüzdan Kodu


Sizde en ucuz ve uygun fiyatlar ile Steam Cüzdan Kodu almak için hemen görsele tıklayın, Steam Sonbahar İndirimleri'ni kaçırmayın!


Steam Sonbahar İndirimleri Detayları


Steam tarafından her yıl düzenlenen Steam Sonbahar İndirimleri bu defa yüzlerce öne çıkan oyunun fiyatlarının indirime girmesini sağladı. Bugün 21.00 itibari ile başlayan ve bir hafta sürecek olan Steam Sonbahar İndirimleri 29 Kasım saat 23.00'da sona erecek. Bu indirim döneminde sizlere önerebileceğimiz en popüler oyunları listeledik.


FIFA 23


 


EA Sports tarafından geliştirilen ve çıkış yaptığı tarihten itibaren büyük bir yankı uyandıran FIFA 23 Steam Sonbahar İndirimleri ile birlikte indirime giren popüler oyunlardan birisi oldu. Steam Sonbahar İndirimleri öncesi fiyatı 699,99TL olan FIFA 23 Steam Sonbahar İndirimleri ile birlikte 419,99TL'ye kadar geriledi. 


STRAY

 


 


BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen ve Annapurna Interactive tarafından yayınlanan macera oyunu türünde olan Stray Steam Sonbahar İndirimleri ile birlikte fiyatı düşen oyunlardan biri oldu. Steam Sonbahar İndirimleri öncesi fiyatı 160TL olan Stray Steam Sonbahar İndirimleri ile birlikte 128TL'ye geriledi. 


The Witcher 3: Wild Hunt

 


Uzun süredir popüleritesini koruyan ve oyuncu kitlesi tarafından çokça sevilen ayrıca Netflix'te dizisi dahi çıkmış olan The Witcher 3 Steam Son Bahar İndirimleri ile birlikte alınabilecek oyunlar listemize giriş yapıyor. Steam Sonbahar İndirimleri öncesi fiyatı 59,99TL olan The Witcher 3 Steam Sonbahar İndirimleri ile birlikte 11,99TL gibi bir fiyata geriledi.


Tom Clancy's Rainbow Six® Siege


Steam Six Bow


Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan Birinci Şahıs nişancı türünde bir oyun olan Tom Clancy's Rainbow Six® Siege Steam Son Bahar İndirimleri ile birlikte listemize giriş yapmaya hak kazanıyor. Steam Sonbahar İndirimleri öncesi fiyatı 89TL olan Tom Clancy's Rainbow Six® Siege Steam Sonbahar İndirimleri ile birlikte 35,60TL olarak oyuncuların beğenisine tekrar sunuldu.


Sizler için hazırladığımız Steam Sonbahar İndirimleri Başladı haberimizin sonuna geldik. Bizce oyuncuların en sevineceği haberlerden ve dönemlerden biri olan Steam Sonbahar İndirimleri dönemi bir çok oyuncunun stresten uzak ve sakin bir kaç gün geçirmesine yardımcı olacak gibi duruyor. 


Steam Cüzdan Kodu


Görsele tıklayarak en ucuz Steam Cüzdan Kodu al ve Steam Sonbahar İndirimleri'ni kaçırma!

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Sıkça Sorulan Sorular

Steam Son Bahar İndirimleri Ne Zaman?

Steam Son Bahar İndirimleri an itibari ile başlamış durumda ve 29 Kasım 23.00'a kadar sürecek.

Steam Son Bahar İndirimleri Oyunları Nelerdir?

Steam Son Bahar İndirimleri ile birlikte indirime giren oyunlar, FIFA 23, Stray, The Witcher 3, Tom Clancy's Rainbow Six® Siege gibi popüler oyunlardır.