knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
TikTok Neden Açılmıyor? - TikTok Açılmıyor Hatası Çözümü
Bu Haberi 8689 Kişi Okudu

TikTok Neden Açılmıyor? - TikTok Açılmıyor Hatası Çözümü

TikTok günümüzün en çok kullanılan ve en popüler uygulamalarından biri. Bu yazımızda ise TikTok kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorun olan “TikTok neden açılmıyor?” sorusunun çözümlerinden bahsedeceğiz. TikTok uygulamasına giriş yaparken donma, kasma, giriş yapmama, açılmama sorunları gerçekleşiyor. İşte kullanıcılar için büyük bir sorun haline gelen TikTok açılmama sorunu, TikTok durduruldu hatası ve çözümleri


Tiktok İzlenme Satın Al


TikTok Açılmıyor Hatası, TikTok Neden Açılmıyor? 


TikTok açılmıyor sorunu için birden fazla sebep olabilir. Genellikle Android ve iOS cihazların güncellenmemesi veya internet durumunuz TikTok açılmıyor hatasına sebep olabilir. Cihazınızdaki internet bağlantınızın zayıf olması, TikTok uygulamasına girişlerde sorun yaratabilir. Dolayısıyla ilk kontrol etmemiz gereken cihazımızda internet olup olmadığıdır. Mobil veri kullanıyorsanız, internetin çekmemesi gibi durumlarda TikTok açılmıyor hatası alabilirsiniz. Bunun çözümü için Wi-Fi kullanmayı deneyebilirsiniz.


İnternet hızı ve çekiminde herhangi bir problem yoksa, TikTok giremiyorum, TikTok çalışmıyor sorunlarının temelinde farklı sebepler bulunuyor olabilir. Bu durumda denemeniz gereken diğer bir işlem TikTok uygulamasını silip yeniden yüklemektir. Bazı durumlarda cihazlar aksaklık sebebiyle uygulamayı açmayı reddedebilir veya uygulamayı durdurabilir. TikTok uygulamasını cihazınızdan kaldırdıktan sonra, cihazınızı da yeniden başlatın ve TikTok uygulamasını yeniden yükleyin.


TikTok uygulamasını sildim ve cihazı yeniden başlattım ama hala TikTok açılmıyor diyorsanız, cihazınızda bir bellek sorunu olabilir. Cihazınızda yeterli alan olmaması sebebiyle TikTok uygulaması güncellenmiyor olabilir. Cihazdaki belleğin dolması TikTok açılmıyor sorununa sebep olabilir, dolayısıyla eğer böyle bir durum mevcutsa cihaz belleğinde boş alan açmanız işiniz yarayacaktır. 


Bazı durumlarda ise TikTok uygulamasının kendinden kaynaklı sebeplerden dolayı uygulamaya erişim sağlayamayabilirsiniz yani TikTok hesabım açılmıyor gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yukarıda bahsetmiş olduğumuz öneriler işe yaramayacaktır. TikTok tarafından hesabınız kapatılmış olabilir veya kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz hatalı olabilir.


TikTok Açılmama Sorunu Nasıl Düzeltilir?


TikTok açılmıyor sorunu için aşağıdaki çözüm önerilerini deneyebilirsiniz. 


TikTok Uygulamasını Güncelleyin


Yukarıda da bahsettiğim gibi ilk yapmanız gereken TikTok uygulamasını güncellemek olmalı. Kullandığınız cihaza göre Google Play Store ya da App Store uygulamasına girerek TikTok uygulamasını güncelleyin. Eğer uygulama güncelse bu öneri ile ilgili yapabileceğiniz bir şey yoktur.


TikTok Önbelleğini Temizleyin


Yine yukarıda bahsettiğimiz gibi cihazınızın önbelleğini kesinlikle kontrol etmeniz gerekmektedir. Belirtmiş olalım, önbelleği temizlediğinizde uygulama içerisindeki tüm kayıtlı veriler silinir.


Android Cihazlar İçin;

 

 • Cihazınızın “Ayarlar” bölümünü açın
 • Uygulamalar sekmesini açın
 • Uygulamalarınızın arasından “TikTok” uygulamasını seçin
 • Karşınıza açılan ekranda Depolama yerini açarak tüm verileri ve önbelleği temizleyin
 • Tüm bu adımları tamamladıktan sonra TikTok uygulamasını silin ve tekrar yükleyin


iOS Cihazlar İçin;

 

 • Cihazınızın “Ayarlar” bölümünü açın
 • Genel sekmesini açın
 • iPhone Saklama Alanı menüsünü açın
 • Buradan TikTok uygulamasını seçin
 • Uygulamayı Sil’e tıklayın


TikTok Açılmıyor Hatası Çözümü


TikTok Durduruldu Hatası Alıyorum Ne Yapmalıyım?


TikTok açılmıyor sorunları arasında en sık karşılaştığımız durum TikTok durulduruldu hatası alıyorum problemidir. Bazen TikTok uygulaması cihaz üzerinde işleme alınmayabilir ve bu en sık karşılaşılan durumlardan biridir. 


TikTok giriş hatası ile karşılaştığınızda uygulama, cihazınız içerisinde optimum çalışmıyor olabilir. TikTok uygulaması bir güncelleme aldıysa ancak cihazınızda uygulamanın eski sürümü kullanılıyorsa, uygulamayı güncelleyin. TikTok durduruldu hatası bu yöntemle çözülecektir. Uygulama kullanıcılarının bir diğer sıklıkla karşılaştığı sorun ise TikTok giriş yaparken hata alıyorum problemidir. Bu hata ile karşılaşıldığında ilk bakılması gereken şey giriş işlemlerinde girdiğimiz bilgilerin doğru olup olmadığıdır. Eğer giriş bilgileriniz doğruysa ama TikTok giriş yaparken hata alıyorum problemi ile karşılaşıyorsanız, şifremi unuttum yapabilir ve TikTok içerisinde e-mail adresinizin kayıtlı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.


TikTok İzlenme Nasıl Artar?


TikTok platformunda izlenmeler uygulama kullanıcıları için oldukça önemlidir. TikTok uygulamasının daha çok izlemeye yönelik bir platform olduğunu düşünürsek, kullanıcılar için izlenmenin neden bu kadar önemli olduğunu anlamak mümkün. Peki TikTok izlenme nasıl artar? TikTok izlenmelerinizi artırmak için gamesatis.com adresi üzerinden en uygun fiyatlarla TikTok izlenme satın alabilirsiniz. GameSatış üzerinden TikTok izlenme sayılarını en hızlı teslimat güvencesi ile satın alabilirsiniz. GameSatış TikTok izlenme sayıları:

 


Tüm bu TikTok izlenme sayılarını, anlık keşfet etkisi ve anında teslimat garantisi ile satın alabilirsiniz.


TikTok neden giremiyorum, TikTok durduruldu hatası, TikTok açılmıyor hatası gibi sorunlarınızın çözümleri için bu makale işinize yarayacaktır. “TikTok Neden Açılmıyor? - TikTok Açılmıyor Hatası Çözümü” yazımızın sonuna geldik. 


TikTok İzlenme Satın Al      


Tiktok İzlenme Satın Al

TikTok Neden Açılmıyor? - TikTok Açılmıyor Hatası Çözümü Sıkça Sorulan Sorular

TikTok Neden Açılmıyor?

TikTok açılmıyor sorunu için birden fazla sebep olabilir. Genellikle Android ve iOS cihazların güncellenmemesi veya internet durumunuz TikTok açılmıyor hatasına sebep olabilir. Cihazınızdaki internet bağlantınızın zayıf olması, TikTok uygulamasına girişlerde sorun yaratabilir. Dolayısıyla ilk kontrol etmemiz gereken cihazımızda internet olup olmadığıdır. Mobil veri kullanıyorsanız, internetin çekmemesi gibi durumlarda TikTok açılmıyor hatası alabilirsiniz. Bunun çözümü için Wi-Fi kullanmayı deneyebilirsiniz. İnternet hızı ve çekiminde herhangi bir problem yoksa, TikTok giremiyorum, TikTok çalışmıyor sorunlarının temelinde farklı sebepler bulunuyor olabilir. Bu durumda denemeniz gereken diğer bir işlem TikTok uygulamasını silip yeniden yüklemektir. Bazı durumlarda cihazlar aksaklık sebebiyle uygulamayı açmayı reddedebilir veya uygulamayı durdurabilir. TikTok uygulamasını cihazınızdan kaldırdıktan sonra, cihazınızı da yeniden başlatın ve TikTok uygulamasını yeniden yükleyin.

TikTok Durduruldu Hatası Alıyorum Ne Yapmalıyım?

TikTok açılmıyor sorunları arasında en sık karşılaştığımız durum TikTok durulduruldu hatası alıyorum problemidir. Bazen TikTok uygulaması cihaz üzerinde işleme alınmayabilir ve bu en sık karşılaşılan durumlardan biridir. TikTok giriş hatası ile karşılaştığınızda uygulama, cihazınız içerisinde optimum çalışmıyor olabilir. TikTok uygulaması bir güncelleme aldıysa ancak cihazınızda uygulamanın eski sürümü kullanılıyorsa, uygulamayı güncelleyin.

TikTok Açılmama Sorunu Nasıl Düzeltilir?

TikTok Uygulamasını Güncelleyin
 • İlk yapmanız gereken TikTok uygulamasını güncellemek olmalı. Kullandığınız cihaza göre Google Play Store ya da App Store uygulamasına girerek TikTok uygulamasını güncelleyin. Eğer uygulama güncelse bu öneri ile ilgili yapabileceğiniz bir şey yoktur.
TikTok Önbelleğini Temizleyin

Android Cihazlar İçin;
 • Cihazınızın “Ayarlar” bölümünü açın
 • Uygulamalar sekmesini açın
 • Uygulamalarınızın arasından “TikTok” uygulamasını seçin
 • Karşınıza açılan ekranda Depolama yerini açarak tüm verileri ve önbelleği temizleyin
 • Tüm bu adımları tamamladıktan sonra TikTok uygulamasını silin ve tekrar yükleyin
iOS Cihazlar İçin;
 • Cihazınızın “Ayarlar” bölümünü açın
 • Genel sekmesini açın
 • iPhone Saklama Alanı menüsünü açın
 • Buradan TikTok uygulamasını seçin
 • Uygulamayı Sil’e tıklayın