knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Ubisoft Açık Dünya Star Wars Oyunu Yapıyor
Bu Haberi 1879 Kişi Okudu

Ubisoft Açık Dünya Star Wars Oyunu Yapıyor

Star Wars hayranları için yeni müjde Ubisoft'tan geldi: açık dünya Star Wars oyunu geliyor! Oyunun çıkış tarihi ve oyunun içeriğine dair herhangi başka bir detay şimdilik maalesef mevcut değil. Merakla bekliyoruz! 

 

 

Star Wars Açık Dünya Oyunu


The Division'ın arkasındaki stüdyo Wired'ın haberine göre, çok çok uzak bir galakside geçen bir oyun yapılıyor. Bugün Ubisoft, İsveç stüdyosu Massive Entertainment'ın Star Wars evreninde geçen bir açık dünya video oyunu yaptığını duyurdu.

 


Oyunun ne zaman başlayacağı, hangi platformlarda veya Star Wars evreninin hangi kesitini keşfedeceği konusunda hiçbir ayrıntı yok. Oyun, en iyi The Division serisinin arkasındaki teknoloji olarak bilinen Ubisoft'un kendi Snowdrop motoru kullanılarak inşa edilecek.

 

 

 

"Yeni Bir Çağ" Başlıyor


Bu haftanın başlarında Disney, "yeni bir çağ" olarak tanımladığı şey için oyun bölümünü “Lucasfilm Games” olarak yeniden markaladı . O zamandan beri şirket sadece Ubisoft'un Star Wars oyununu değil, aynı zamanda Bethesda MachineGames stüdyosundan bir Indiana Jones oyununu da duyurdu.


EA, daha önce gişe rekorları kıran Star Wars oyunlarının arkasındaki ana geliştiriciydi ve bu da Battlefront yeniden başlatmaları, açık dünya macerası Jedi: Fallen Order ve geçen yılın uzay savaşı oyunu Squadrons gibi oyunlarla sonuçlandı. Disney, diğer geliştiriciler Star Wars oyunları üzerinde çalışırken bile ilişkinin devam edeceğini söylüyor.


Lucasfilm Games VP'si Douglas Reilly, "EA ile yarattığımız oyunlarla gerçekten gurur duyuyoruz" diyor. “Onlarla çalışmaya devam edeceğiz ve ilişkimiz hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Şu anda paylaşabileceğimiz çok fazla ayrıntı olmasa da EA'daki yetenekli ekiplerle devam eden bir dizi projemiz var."

 

 


Bir açıklamada Verge, EA, şunları söyledi:


“Lucasfilm Games ile yıllarca sürecek olan uzun soluklu işbirliğimizle gurur duyuyoruz. Yetenekli ekiplerimiz; Star Wars Jedi: Fallen Order, Star Wars: Battlefront ve Star Wars: Battlefront II, Star Wars: Galaxy of Heroes ve Star Wars: Squadrons gibi Star Wars serisinin tarihindeki en başarılı oyunlardan bazılarını yarattı. Star Wars'u seviyoruz ve oyuncuların eğlenmesi için daha heyecan verici deneyimler yaratmayı dört gözle bekliyoruz.”

 

Bizler de yılların Star Wars hayranları olarak yeni açık dünya oyununu merakla ve sabırsızlıkla bekliyoruz!