knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Valheim, Steam En Çok Satanlar Listesinde Bir Numara
Bu Haberi 3031 Kişi Okudu

Valheim, Steam En Çok Satanlar Listesinde Bir Numara

Minecraft ve son zamanlarda Rust’ın başı çektiği hayatta kalma oyunları çılgınlığına bir yenisi daha eklendi ve Steam’in en çok satanlar listesinde şu an başı çekiyor: Valheim
 

Steam’de her gün onlarca oyun çıkış yapsa da her biri zirveye oynayamıyor. Valheim aradan sıyrılanlar arasında.

  

Valheim Steam'de 1 Numara

Iron Gate Studios’un piyasaya sürülen ilk oyunu olan Valheim, hayatta kalma oyunu türüne İskandinav mitolojisini dahil ediyor ve oyuncuları çok daha önceden bildikleri bir dünyaya ışınlıyor. Valheim’de artık dizilerden,i kitaplardan, filmlerden ve tabi oyunlardan oldukça aşina olduğumuz biçimde; bir Viking olarak hayatımıza başlıyoruz. Amacımız, kendimize gerekli olan materyalleri toplayarak kaleler inşa etmek, şehirler kurmak ve yeni eşyalar üretmek. Tabi bu esnada dış etkenlere karşı kendimizi savunmamız gerekiyor. 


Son zamanların fenomen oyunu Valheim, Steam’de 2 milyon kopya satmış durumda. Oyun henüz erken erişimde fakat oyuncuların dikkatini viral olarak çekmeye devam ediyor.

 

Steam En Çok Satanlar

Üst üste iki hafta zirvedeki isim Valheim olurken, onu takip eden oyun sadece Çince dil seçeneği olmasına rağmen iki haftadır ikinci olan Tale of Immortal. İkinciliği paylaşan oyun ise Nioh 2. Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimi sırasında yüzde elli indirime giren PUBG ise şu an dördüncü sırada. Rust ise bu oyunlardan sonra gelerek beşinci. Web sitemizden indirimli Steam Cüzdan Kodu satın al, serüvene hemen dahil ol!