knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online Guardian of 7 Keys (Anahtar) Görevi Nedir?
Bu Haberi 716 Kişi Okudu

Knight Online Guardian of 7 Keys (Anahtar) Görevi Nedir?

Knight Online’de bilindiği üzere pek çok görev bulunmakta olup bu görevlerin yapılması, oyuncuların avantajlı bir konuma ulaşmasına sağlar. Bu nedenle başta Knight Online anahtar görevi 2021 olmak üzere pek çok görevle ilgili detaylı araştırma yapılarak bu görevlerin ne olduğu ve nasıl yapıldığı anlaşılmaya çalışılmaktadır.

 

Oyundaki en karmaşık görevlerden biri olarak bilinen 7 anahtar görevinin bir amacı bulunmakta olup oyuncuların bu amacı anlayabilmesi, görevleri çok daha sistematik bir şekilde yapmalarını mümkün kılmaktadır. Peki ama Knight Online anahtar görevi nedir, bu görevle oyuncuların bilmeleri gereken detaylar nelerdir?

 

 

Knight Online Anahtar Görevi 2021

 

Daha önce de ifade ettiğimiz üzere Knight Online kapsamında yer alan birçok farklı içerikli görevler bulunmaktadır. Bu görevlerin, belirlenen kriterlere göre yerine getirilmesi, oyuncuların level atlamalarına destek olduğu için oyuncular, görevleri oldukça fazla önemsemektedir. Knight Online bünyesinde bulunan Knight Online 7 key görevi, neredeyse oyunun ilk anlarından itibaren bulunan kadim görevlerden birisidir.

 

Bu görev, oyunculara seviyesine göre oldukça iyi deneyim puanı vermekte olup bu durum, oyuncuların bu görevlere ilgi duymasını mümkün hale getirmiştir. Peki ama bahsi geçen anahtar görev hangi levelden sonra açılmakta ve oyunculara ne gibi katkılar sunmaktadır?

 

knight online key gorevi

 

 

Knight Online Anahtar Görevi Nedir?

 

Anahtar görevin ne olduğu ve oyunculara ne tür katkılar sunduğu, birçok insanın gündemini meşgul eden konulardan biri olarak bilinmektedir. Knight Online 7 key görevi, oyunda yer alan en karmaşık görevlerden birisi olduğu için oyuncuların konu ile ilgili derinlemesine bir şekilde araştırma yapması olağan bir durumdur.

 

Görev serisinin temel bir amacı bulunmakta olup bu amaç, sırası ile yedi anahtar koruyucularının bulunup onların sordukları sorulara doğru cevaplar verilerek yedinci anahtarı elde etmektir. Görevin tamamlanabilmesi için alınan bu anahtarın (Captain) Falkwine / (Captain) Fargo’ya iletilmesidir. Anahtarın başarılı bir şekilde ulaştırılması ile birlikte Knight Online 7 key görevi tamamlanmış olacaktır. 

 

 

Knight Online Anahtar Görevi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Knight Online görevlerinden biri olan 7 anahtar göreviyle ilgili bilinmesi gereken ve oyuncuların experience puanı kazanmaları noktasında önem arz eden hususlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 

 • Görev, 7 anahtarın sırası ile bulunması ile ilerler.
   
 • Oyuncuların, 7 anahtar koruyucularını bulması, görevin tamamlanması noktasında ilk adımdır.
   
 • Her bir anahtar için anahtar koruyucuları çeşitli sorular sormakta olup bu soruların doğru bir şekilde cevaplanması gerekir.
   
 • Yedinci anahtarın elde edilmesi ile birlikte bu anahtarın (Captain) Falkwine / (Captain) Fargo’ya iletilmesi, görevin tamamlanması için yapılması gereken bir eylemdir.
   
 • Oyunculara oldukça fazla exp kazandıran görev, 60. seviyeden sonra açılır.
   
 • Görev, (Captain) Falkwine / (Captain) Fargo’dan alınabilir.
   
 • Bir görev serisi olduğu için tek bir görev serisinden oluşmaz.
   
 • Görevi başarılı bir şekilde tamamlayan oyuncular, 38.047,370 exp kazanır.

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen hususların her biri, Knight key görevi özellikleri olarak bilinmekte olup oyuncuların, görev ile ilgili gerekli bilgileri edindikten sonra göreve başlamaları tavsiye edilmektedir. 

 

 

Knight Online Anahtar Görevi Hangi Levelden Sonra Açılır?

 

Birçok oyuncunun ilgi ile takip ettiği görevlerden biri olarak bilinen anahtar görevi, konu ile ilgili çok farklı soruların sorulmasını da olanaklı hale getirmektedir. Bunlardan biri Knight Online anahtar görevin hangi levelden sonra açılır şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Daha önce de ifade edildiği üzere anahtar görevi oyundaki 60. levelden sonra açılmakta ve bir dizi eylemi bünyesinde barındırmaktadır. 

 

 

knight key görevi

 

 

Knight Online Anahtar Görevi Nereden Alınıyor?

 

Anahtar görevine erişmek isteyen oyuncuların 60. levele kadar gelmesi gerekmekte olup bu levelden itibaren görevi alma şansına erişilmektedir. Peki ama Knight Online anahtar görevi nereden alınıyor? Görevi almak isteyen oyuncuların yapmaları gerekenler tam olarak nedir?

 

Anahtar görevi, (Captain) Fargo ya da (Captain) Falkwine’den alınabilmekte ve görevin alınması ile birlikte oyuncular, görevi tamamlamak için çeşitli adımları atabilmektedir. Görevin tamamlanabilmesi için 7 anahtar koruyucularının sordukları soruların bilinmesi ve ilgili anahtarın alınması gerekmektedir. 

 

Bilindiği üzere Knight Online’de iki farklı ırk bulunmakta olup her iki ırk için bu görev, farklı bölgelerde bulunmakta olan Npc’lerden alınabilmektedir. Her anahtar için sorulan sorulara doğru cevaplar verilmesi gerekmekte olup yanlış cevaplar verilmesi durumunda Knight Online key görevi iptal olmakta ve oyuncunun yeniden göreve başlaması gerekmektedir. 

 

 

Knight Online 7 Anahtar Görevi Nasıl Yapılır? Tüm Detaylar
Knight Online görevleri arasında oyuncuların en çok merak ederek, detaylı araştırmasını yaptığı anahtar görevi için adım adım yapılması gerekenler, verilmesi gereken cevaplar ve NPC konumlarını sizin için derledik! Detaylar için hemen içeriğimizi okumaya başla

 

 

Knight Online Anahtar Görevi Karus

 

Karus bölgesinde görevin alınması için Captain Fargo’ya gidilmesi gerekmekte olup görevin alınması ile birlikte oyuncular, görevi yerine getirmek için harekete geçebilmektedir.

 

 

Knight Online Anahtar Görevi El Morad / Human

 

El Morad / Human bölgesinde bulunan anahtarcılar ise Captain Falkwine olarak bilinmektedir. Oyuncular, ilgili sorulara doğru cevaplar vererek görevi tamamlayabilir ve oldukça yüklü bir exp puanı kazanarak level kapsamında önemli bir konuma ulaşma şansı elde edebilir. Knight Online anahtar görevi 2021, sahip olduğu yükle exp puanı ile birlikte oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran görevlerden biri olarak özel bir konuma ulaşmaktadır.

Knight Online Guardian of 7 Keys (Anahtar) Görevi Nedir? Sıkça Sorulan Sorular

Anahtar görevi nedir?

Knight Online anahtar görevi, oyun içerisinde yer alan ismi ile Guardian of 7 Keys görevi oyunun en karmaşık görevlerinden biri olarak biliniyor. Görev süresi boyunca 7 anahtar koruyucusunu bularak sordukları soruların doğru cevaplarını vererek, 7 anahtarı elde etmeye dayalıdır. Daha sonrasında bu anahtarların, NPC’ye teslim etmeniz gerekmektedir. Anahtar görevi nedir sorusuna yanıt olarak kısaca bu şekilde anlatılabilir.

Anahtar görevi kaç levelde açılır?

Knight Online anahtar görevini yapabilmeniz için 60 level olmanız gerekmektedir. Oyuncuların sıklıkla merak ettiği Anahtar görevi kaç levelde açılır, Knight Online anahtar görevi kaç level sorularına 2021 Haziran tarihinde güncel olarak Guardian of 7 Keys görevini almak için seviyenizin en az 60 olmalı şeklinde yanıt verebiliriz.