knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Knight Online Item Satışlarında Komisyon Yok!
Bu Haberi 2622 Kişi Okudu

Knight Online Item Satışlarında Komisyon Yok!

Web sitemizdeki Knight Online Item ilanlarını görmek için tıklayınız: https://www.gamesatis.com/knight-online-item

 

2002 tarihinde oyuncularla buluşan MMORPG oyunu Knight Online hala büyük bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor. GameSatış, devasa online rol yapma oyunu Knight Online oyuncularına özel harika bir kampanya ile sizlerle!

 

Knight Online itemlerini şimdi sitemiz üzerinden %0 komisyonla ilana koyabilir ya da anında GameSatış’a satılarak nakite çevrilebilirsiniz. Tüm serverlar için geçerli olacak kampanya süresince itemlerinizi belirlediğiniz fiyata, sizden hiçbir komisyon ücreti kesilmeden satabilirsiniz.

 

Knight Online Item İlanı Nasıl Eklenir?

 

Öncelikle ilan eklemeniz için sitemize üye olmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir. İşaretli kısımda yer alan “Satış Yap” butonuyla ilan ekleme işlemine başlayabilirsiniz.

 

 

Daha sonra “İlan Ekle” kısmından “Item” butonuna tıklayınız.

 

 

Knight Online Item” seçeneğini seçerek ilana koymak istediğiniz item özelliklerini belirleyiniz. “Kaydet” butonuna tıkladıktan sonra ilanınız kısa sürede yayına alınacaktır.


Knight Online Item İlanları

 

Eklenen ilanınızı Knight Online Item kısmından görüntüleyebilir, var olan ilanları filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Komisyonsuz Knight Online Item satışının tadını çıkarın!

 


Knight Online Cypher Ring Satışı Nasıl Yapılır?

 

Knight Online Item Satışı dışında sitemiz üzerinden Knight Online Cypher Ring satışı da yapabilirsiniz. Kampanya Süresince Cypher Ring satışları için de %0 komisyon geçerli olacaktır. Knight Online Ring satışı için de Item Satışı'nda geçerli olan adımları izleyerek ilan oluşturabilirsiniz.

Yalnızca item ilanı kısmında yer alan “Knight Online Cypher Ring” seçeneğini seçtiğinizde işleminiz tamamlanıyor!

 

 

Knight Online Cypher Ring İlanları ise Item > Knight Online Cypher Ring kısmından görüntülenebilir.

 

Uyarı: Knight Online %0 Komisyon kampanyasından yararlanmak için sitemiz içerisinde bulunan mağaza sistemine dahil olmuş ve var olan mağazanızı onaylamış (✓) olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde sitede var olan komisyon oranları geçerli olacak ve bu kampanyadan faydalanamayacaksınız.


Knight Online Item Hızlı Sat İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Knight Online Itemlerinizi hemen nakite çevirmek için şimdi Knight Online Hızlı Sat sistemi sitemizde aktif! İşlem başlatıldıktan sonra sizlere hızlı sat işlemini başlattığınız item için teklif verilecek, kabul ettiğinizde para hemen hesabınıza geçecek!


Bu işlem için yine “Satış Yap” butonuna tıklıyoruz.

 

 

Bu sefer karşımıza gelen ekranda “Hemen Sat” butonu ile işleme başlıyoruz. Oyun seçimi kısmında Knight Online Item seçeneği ile devam ediyoruz. "Satışı Başlat" dedikten sonra sizlere sitemiz üzerinde yer alan Canlı Destek üzerinden bir fiyat teklifi sunulacaktır. Kabul etmeniz halinde item bizler tarafından teslim alındıktan sonra para hemen hesabınıza geçecektir.

 

Uyarı: Knight Online Item Hızlı Sat işlemleri 09:00 - 02:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Bu saat aralığı dışında başlatmış olduğunuz Hızlı Sat işlemleri için mesai saati başlangıcında teklif verilecektir.


Tüm bu kampanya süreci boyunca Knight Online Item ve Knight Online Cypher Ring satışlarınızda KOMİSYON YOK! Itemlerinizi anında nakite çevirmek istediğinizde ise GameSatış üzerinden Knight Online Hızlı Sat sizi bekliyor olacak!