knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Knight Online Yaz Etkinlikleri Geliyor - 16.06.2022
Bu Haberi 5688 Kişi Okudu

Knight Online Yaz Etkinlikleri Geliyor - 16.06.2022

Şövalyeler için yaz başlıyor! Knight Online 16.06.2022 güncelleme notu ile beraber Knight Online Yaz Etkinlikleri başlıyor. Knight Online sunucu bakımı ile birlikte 16 Haziran güncelleme içerikleri oyuna eklenecek. Sunucu bakımının ardından başlayacak olan Knight Online Yaz Etkinlikleri içerikleri hakkında sizlere önceden vereceğimiz birçok bilgi mevcut. Knight Online Yaz Etkinlikleri ile birlikte etkinliklere tekrardan geri dönüş yapmak ve Knight Online heyecanını ikiye katlamak için büyük bir fırsatınız olacak. Knight Online Yaz Etkinlikleri ile birlikte geri dönecek olan etkinlikler şu şekilde olacak;


Knight Online İtem
 

 • Logos'un Çağrısı
 • Logos’un Takdiri
 • 1+2 Seviye Atlama Etkinliği
 • Krowaz İstilası
 • Zombi Etkinliği
 • +80 BDW Etkinliği
 • Rebirth Seviye Güncellemesi
 • Yenilenmiş Çarkıfelek


Knight Online Yaz Etkinlikleri'nden hem uzun süredir oyuna giriş yapmayan hem de aktif olarak oyuna giriş yapan tüm oyuncular ödüller kazanabilecek. 16 Haziran 2022 tarihinde oyunda aktif edilmesi planlanan etkinlikler;


Knight Online Geri Dönüş Etkinlikleri


Knight Online Logos'un Çağrısı Yaz Etkinlikleri


Kuralların tanrısı Logos yeni şövalyelere kendine meydan okumaları için bir şans vereceğini söylüyor. Savaşa susamış Logos’u yenmek için hediye eşyalarınızla karakterinizi güçlendirebilir ve savaşa hazırlanabilirsiniz. 4 Haftalık etkinlik süresince oyuna giriş yaptığınızda aşağıdaki şartlara göre posta kutunuza eşyaları alabilmeniz için kullanılacak takas eşyası gönderilecek ve bu eşyaları yalnızca bir defa alabileceksiniz.


Logos'un Çağrısı


Oyuna 15 Mayıs ile 16 Haziran tarihleri arasında giriş yapmamış oyuncular ve yeni oyuncuların hızlıca geri dönüş veya bir başlangıç yapabileceği, karakterlerini güçlendirebileceği hediye paketinin sahibi olacaklar. Bu şartları karşılayan kullanıcıların posta kutularına Logos'un Çağrısı eşyası gönderilecek.


Logos'un Takdiri


Savaşa ara vermeyen şövalyeler de unutulmuyor, diğer tüm oyuncular da farklı bir hediye paketi ile hiç ara vermeden ve daha güçlü bir şekilde savaşlarına devam edebilecekler. Oyuna giriş yapmaya devam eden, Logos'un Çağrısı bölümünde yer almayan kullanıcıların posta kutusuna Logos'un Takdiri eşyası gönderilecek.


Logos'un Çağrısı ve Logos'un Takdiri eşyaları 70 seviye ve üzerindeki karakterler tarafından hediye paketi karşılığında takas edilecek ve her hesap bu eşyaların herhangi birinden sadece bir defa alabilecek.


Knight Online 1+2 Seviye Atlama Etkinliği


Knight Online 1+2 Seviye Atlama Etkinliği


Etkinlik süresi boyunca karakterinizin atladığı her bir seviye için ekstra iki seviye daha atlayacaksınız. Knight Online 1+2 Seviye atlama etkinliğinde ekstra iki seviye birden alabileceğiniz karakter seviyelerini aşağıda görebilirsiniz.

 

1 4 7 10 13 16 19 22 25 28 31 34 37 40
43 46 49 52 55 58 61 64 67 70 73 76 79 -

 


Knight Online Cash


Knight Online İçerik Güncellemeleri


+80 Border Defense War


Knight Online +80 BDW Defense War


Uzun zamandır 80 seviye üzerindeki oyuncularımızın giriş yapmak istediği Knight Online Border Defense War etkinliği 4 hafta boyunca kendilerine açılıyor. Müthiş hediyeler kazanabileceğiniz etkinliklerin yanı sıra kullanıcıların beklediği önemli güncellemeler de 16 Haziran 2022 tarihinde oyuna eklenecek.


Rebirth Seviye Güncellemesi


Rebirth Güncellemesi Knight Online


83 seviye sonrası atladığınız her bir Rebirth seviyesi için 2 Stat puanı kazandığınız Rebirth seviyelerine güncelleme geliyor.

 

 • Ares, Diez, Gordion, Rosetta, Olympia ve Destan sunucuları için Rebirth seviye sınırı 10'dan 15'e çıkarılıyor.
 • Altar, Vega ve Sirius sunucuları için Rebirth seviye sınırı 5'den 10'a çıkarılıyor.


Knight Online Oyun İçi Etkinlikler


 Krowaz İstilası


Knight Online Krowaz İstilası


Ronark Land haritasında beklenmedik bir istila ile karşı karşıyayız. Görünüşe göre Cuff ve Giga’dan sonra Krowaz’ın istila sırası geldi. Bu istilaya karşı yardımınıza ihtiyacımız var, haritanın tam ortasında ortaya çıkacak olan Krowaz’ı öldürmek için yardım eden şövalyelere Mavi Hazine Sandığı saçacak. 


Knight Onlin Zombi Etkinliği


Knight Online Zombi Etkinliği


Geçmişe gidip eski Moradon haritasında zombilere yem olmadan Rift'i yok ederek müthiş ödüller kazanabileceksiniz.


Yenilenmiş Çarkıfelek


Knight Online Çarkıfelek


Knight Online Yenilenmiş Çarkıfelek tekrar geri dönüyor! İster her gün oyunda iki saat kalarak günde bir defa Manes’in merhameti bölümünde, isterseniz 9 milyon Noah karşılığında Ares’in onayı bölümünde dilediğiniz kadar çarkı çevirebilir ve karşılığında hediyelerinizi alabilirsiniz.


Knight Online Yaz Etkinlikleri bu şekilde olacak. NTT Game, Knight Online Yaz Etkinlikleri'nin ve içerik güncellemlerinin yaz boyunca devam edeceği bilgisini de paylaştı. Bu yaz Knight Online'a geri dönme zamanı gibi görünüyor. Daha fazlasına ve tüm oyun içeriklerine anında ulaşmak için buraya tıklayarak takipte kalın.


Knight Online Goldbar ve Knigt Online Cash GameSatış’ta!


Knight Online Goldbar

Knight Online Yaz Etkinlikleri Geliyor - 16.06.2022 Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online Yaz Etkinlikleri Ne Zaman?

Knight Online 16.06.2022 güncelleme notu ile beraber Knight Online Yaz Etkinlikleri başlayacak. Knight Online sunucu bakımı ile birlikte 16 Haziran güncelleme içerikleri oyuna eklenecek.

Knight Online Yaz Etkinlikleri Neler?

Knight Online Yaz Etkinlikleri ile birlikte geri dönecek olan etkinlikler şu şekilde olacak;
 • Logos'un Çağrısı
 • Logos’un Takdiri
 • 1+2 Seviye Atlama Etkinliği
 • Krowaz İstilası
 • Zombi Etkinliği
 • +80 BDW Etkinliği
 • Rebirth Seviye Güncellemesi
 • Yenilenmiş Çarkıfelek