knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
League of Legends Dr. Mundo Rework Geliyor
Bu Haberi 2309 Kişi Okudu

League of Legends Dr. Mundo Rework Geliyor

Dr. Mundo rework çok yakında oyunda olacak. Dr. Mundo güncelleme ile deliliğine delilik katacak bir karakter haline geldi. League of Legends içinde yer alan sevimli, geri adım atmanın ne demek olduğunu bilmeyen, bıçaklar fırlatarak ilerleyen bir deli. Ayrıca eğlenceli ve komik. Dr. Mundo, Riot Games tarafından “elden geçirildi” ve güncellenmiş haliyle yakında oyundaki yerini almış olacak. Şu anda net bir tarih verilmedi fakat gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan ve haberlerimizden takip edebilirsin. Şu ana kadar paylaşılan Dr. Mundo görselleri ve karaktere ait yenilik ve revizleri haberimizde bulabilirsin. Keyifli okumalar! 

 


Dr. Mundo Güncelleme

 

Güncellemeler yapılırken üç ana amaç güdüldü:

 

1) Dr. Mundo güncellemesi karakteri güzel göstermekten öte, LoL’ün görsel stil gelişimine tam manasıyla uyum sağlaması için yapıldı. 


2) Yeteneklerinin korunarak yükseltilmesi yoluna gidildi. 


3) Mundo, görüntü ve oynanış bakımından “basit bir şampiyon” olarak bırakıldı. 

 

Görsel düzenlemelerinde saçlarının “fazla derli toplu” olduğuna karar verildi ve genel geçer deli imgesinde yer alan şekilde, saçları saha dağınık hale getirildi. 

 

Karakterin kıyafeti konusunda düzenlemeye gidilerek “kıyafetlere sığmayacak” nitelendirmesi hayata geçirildi. Artık Dr. Mundo’nun omuzları daha geniş, görüntüsü daha güçlü ve kıyafetleri eskiye nazaran daha az. 

 

 

 

Mundo’nun Yakın Geçmişi

 

Mundo şu an bir yerlerden kaçtığı belli olan, daha dinamik bir karakter. Belli ki bir yerlerde tutuldu, oradayken üzerinde birtakım kimyasal deneyler yapıldı ve bu onun yapısal olarak daha güçlü olmasını sağladı. Ardından oradan kaçtı ve Sihirdar Vadisi’ndeki mücadelesine geri döndü. 

 

Ayrıca Mundo, isminin başındaki "Dr." unvanını nasıl almıştı; bu husus da yanıtı verilen sorular arasında. Mundo çok zeki bir doktor iken deliren bir karakter miydi yoksa zaten deliydi de doktor olduğunu mu sanıyordu? Bunun cevabı olarak 2. seçenek tercih edildi. 

 

Hareketleri bütünüyle %100 çünkü onda R yok. Bu açıdan verdiği hasarı iliklerimize kadar hissedebileceğiz. 

 

 


Sen de Dr. Mundo ile Sihirdar Vadisi’nde fırtına gibi esmek istersen en ucuz RP almak için web sitemize bekleriz.