knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
League of Legends 2020 Sezonu 10 Ocak tarihinde başlıyor!
Bu Haberi 909 Kişi Okudu

League of Legends 2020 Sezonu 10 Ocak tarihinde başlıyor!

Riot Games, 2020 yılına girerken yeni sezon açılış tarihini duyurdu.

 

 

League of Legends 10. sezonu 10 Ocak 2020 tarihinde oyuncularına tüm yenilikleriyle birlikte giriş . League of Legends bir çok güncellemeyi ara sezonda oyuncularının erken adapte olması için getirmişti. Yapılan güncellemeler arasında, ejderlerde yapılan değişiklikler, ejderlerin haritalara etkisi ve koridorlara eklenen ekstra çalı ve uzantılar tepki almıştı. Fakat her geçen sezon gibi unutulup oyuna adapte edildi.

 

 

Oyuncular yeni sezona her zaman olduğu gibi lig yerleştirme maçlarıyla birlikte başlayacak. Ara sezonda lig yükselen kullanıcıların ara sezon ''MMR'' seviyeleri yeni sezonda etki gösterecek. Yeni güncellemeler ile birlikte ilk defa gerçek tabanlı lig yükselme çabalarıda olacak. Oyuncular yama notlarının gelmesini bu nedenle heyecanla bekliyor.

 

 

League of Legends 10. sezon son günleri

 

 

8 Ocak tarihinde ara sezonun son yama notu yayınlanıp oyunculara duyurulacak ve yeni sezonda devreye girecek. Ayrıca unutmadan sezonun başlamasından bir süre sonra E-Spor sahneside tüm bölgelerde yayınlanmaya ve heyecan katmaya başlayacak. 

 

 

Yeni sezonda oyuna eklenecek olan kostümleri ve tüm yenilikleri kaçırmamak için tek yapman gereken GameSatış adresini ziyaret etmek. En ucuz ve güvenilir bir şekilde Riot Points satın al gelecek yeniliklere ilk sen sahip ol!