knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
League of Legends Şampiyonluk Ligi Yarın Başlıyor
Bu Haberi 962 Kişi Okudu

League of Legends Şampiyonluk Ligi Yarın Başlıyor

Her sene Kış Mevsimi ve Yaz Mevsimi olmak üzere 2 kez düzenlenen League of Legends Şampiyonluk Ligi yarın başlıyor. Takımlar yenilendi, göz kamaştıran transferler yapıldı ve takımlar Kış Mevsimi'ne var güçleriyle hazırlandı. Bu heyecanın start almasına artık saatler kaldı. League of Legends tutkusunu iliklerine kadar hisseden herkesi ekran karşısına kitleyecek bu heyecana yarından itibaren ortak olabileceğiz. 

 


League of Legends: Baştan Yaz 

League of Legends’a gönül vermiş herkes için Şampiyonluk Ligi epey önem teşkil ediyor. Bu yıl motto olarak “Baştan Yaz” tercih edildi ve #BaştanYaz hashtagi Twitter ve diğer mecralardaki yerini almaya başladı. 

2021 Kış Mevsimi karşılaşmalarının ilki 23 Ocak tarihinde Papara SuperMassive ve 5 Ronin ile olacak. Lig 9 hafta sürecek. 

Bu sene mücadele edecek 10 takım 1907 Fenerbahçe Espor, 5 Ronin, Beşiktaş, Dark Passage, fastPay Wildcats, Galakticos, Galatasaray Espor, Nasr Esports, Papara Supermassive ve Team AURORA

 


Twitch ve Youtube’tan Canlı Yayın

Her sene Riot Games Espor Sahnesi üzerinde düzenlenen müsabakalar bu sene pandemi dolayısıyla çevrimiçi şekilde yapılacak. Bu düzenlemenin sebebi ise elbette profesyonel oyunculardan teknik ekibe ve seyircilere kadar herkesin sağlığını korumak. Bu kararlarından dolayı Riot Games ekibini tebrik ederiz. 

Maçları Youtube ve Twitch kanalları üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

 

İyi seyirler!

 

 

Kendi oyununun daimi galibi olmak istediğinde 14 yıllık GameSatış güvencesiyle en ucuz LoL RP satın alabilirsin.