knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
League of Legends VFŞL Kış Mevsimi 4. Hafta Sonuçları
Bu Haberi 764 Kişi Okudu

League of Legends VFŞL Kış Mevsimi 4. Hafta Sonuçları

League of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi nefes kesen 4. Haftası ile sonuçlandı. Rekabetin üst seviyelerde çıktığı 4. Haftada VFŞL League of Legends resilatine şahitlik ettik.

 

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 4. Hafta 1. Gün Sonuçları 22 Şubat

 

- Beşiktaş | 0 - 1 |  Dark Passage
- Royale Youth | 0 - 1 | Fenerbahçe Espor
- 5 Ronin | 0 - 1 | SuperMassive    
- Team Aurora | 0 - 1 | İstanbul Wildcats

 

DP VS BJK: LoL VFŞL Kış Mevsimi 4. Haftası güne liderliğe oturmak için maça çıkan Dark Passage ve Beşiktaş arasında yapıldı. Erken oyun ve orta oyunda kıran kırana savaşların yapıldığı oyunda, Dark Passage tarafının şampiyon seçimleri uzun oyunda güçlenen picklere sahip oldukları ve bunu bildikleri için geç oyun odaklı oynayıp kazanmayı bildiler ve 4. Hafta 1. Günü şampiyon olarak kapattılar.

 

RYL VS FB: Ardından bir çok izleci için haftanın derbisi olarak gösterilen Royale Youth ve Fenerbahçe Espor vadide karşı karşıya geldi. Fenerbahçe'nin orta koridor oyuncusu Blue'nun erken oyunda aldığı ekstra killer ile öne geçmesi ve oyunu adeta tek başına domine etmesine şahitlik ettiğimiz oyunda Blue oyunu takımının 11 kilinin 10'unda katkısı olarak 9/0/1 skor ile bitirmeyi başardı ve taraftarlar tarafından MVP seçildi.

 

SUP VS 5R: Günün 3. maçı yükselişe geçen Supermassive ve 5 Ronin arasındaydı. Skor açısından kısır geçen maçta dakika 18'e kadar oyunda sadece 2 skor vardı. Amerikan LCS tadında fightlara sahne olan oyunda takım savaşlarını daha iyi oynayıp rakibini alt eden 7-3 lük kısır maçta SuperMassive oldu

 

AUR VS IWC: 17. Dakikada ilk kanın döküldüğü oyunda İstanbul Wildcats ekibi erken oyunda büyük bir üstünlük sağladı. Aldığı büyük üstünlüğü hatasız bir şekilde kapatan İstanbul Wildcats ekibi oyunu neredeyse perfect bir şekilde 1-12 takım skoru ile kazandı.

 


Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 4. Hafta 2. Gün Sonuçları 23 Şubat


 

- SuperMassive | 1 - 0 |  Galakticos    
- Team Aurora | 1 - 0| 5 Ronin
- İstanbul Wildcats | 0 - 1 | Beşiktaş
- Dark Passage | 1 - 0 | Fenerbahçe Espor

 

SUP VS GAL: League of Legends VFŞL 4. Hafta 2. Günü yükselişe geçen ekip SuperMassive ve Galakticos arasındaydı. SuperMassive tarafından yapılan agresif seçimler (Rek'sai - Leona - Mordekaiser) erken oyunda oyunu domine etmelerini sağlayıp kolay bir galibiyet oldu.

 

AUR VS 5R: Ardından Team Aurora - 5 Ronin karşısılaşmasına geçildi. Yine Skor olarak kısır geçen maçta tecrübesini ve uyumunu konuşturan Team Aurora ekibi zorda olsa kazanmayı bildi.

 

IWC VS BJK: 4. Haftanın 3. maçında alt sıralardan kurtulmak isteyen iki takım İstanbul Wildcats ve Beşiktaş arasında yapıldı. Beşiktaş Kore maçlarından alışık olduğumuz Ölümsüz AD Olaf seçimine gitmek istersen rakibine planlarının dışında olan Soraka şampiyonunu kaptırdı. Yine de Yuumi ile devam ettikdikleri kompizisyonda erken oyunda pek başarılı olamadı. 22. Dakikada İstanbul Wildcats ekibi orta koridorda yaptığı savaşı kazanıp boran alarak üstünlüklerini üstünlük kattı. Ardından oyuna tek dönüş yolu olan 2. baronu çalmayı başaran Kireas takımına bir nedef aldırmayı başardı. Enfes savaşlara sahne olan oyunda Beşiktaş ekibi dakika 42'de aldığı Kadim Ejdarha ile maçı koparmayı başardı.

 

DP VS FB: Kazananın haftayı lider olarak tamamlayacağı efsanevi maçta DarkPassage alt koridor oyuncuları Wasteee ve Absolute ikilisinin erken oyunda aldığı 2 solo kill oyuna erken etki verebilmelerini sağladı. Ardından dakika 25'de baron piti çevresinde Waena seçtiği Diana şampiyonu ile rakiplerine tek başına atlayıp ultisi ile 4 kişiyi zıplatıp takımına servis etti, ardından Baronu almayı başaran DP ekibi baron güçlendirmesi ile oyunu kolay bir şekilde kapatmayı başardı.

 

 

League of Legends VFŞL Kış Mevsimi 5. Hafta Fikstürü


VFŞL Kış Mevsimi 5. Hafta 1. Gün // 29 Şubat Cumartesi

 

14:00 // Galakticos - Team Aurora
15:00 // Beşiktaş - 5 Ronin 
16:00 // Royal Youth - Dark Passage
17:00 // Fenerbahçe Espor - İstanbul Wildcats

 


VFŞL Kış Mevsimi 5. Hafta 2. Gün // 1 Mart Pazar

 

14:00 // Beşiktaş - Galakticos
15:00 // İstanbul Wildcast - Dark Passage
16:00 // 5 Ronin - Fenerbahçe Espor
17:00 // SuperMassive - Royal Youth

 

Her hafta heyecanla süren LoL VFŞL 2020 Kış Mevsimi sonuçları için takipte kalın!