knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
League of Legends: Wild Rift İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı
Bu Haberi 2093 Kişi Okudu

League of Legends: Wild Rift İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı

MOBA türünün en çok oynanan oyunlarından olan League of Legends’in mobil platformlara geleceği geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. 10. yıl kutlamalarında bir çok yeni oyun duyuran Riot Games, LoL’ün mobile geleceğinide oyunculara müjdelemişti.

 

League of Legends: Wild Rift adı ile mobil oyuncularla buluşacak oyun için yeni detaylar paylaşılmaya devam ediyor.

 

 

Oyunun geliştiricileri, League of Legends Mobil hakkında orijinal oyunu mobil platforma taşımak yerine, baştan geliştirildiğini söylemişti. Oyunculara daha iyi kontrol imkanı ve daha iyi optimizasyon sunmayı amaçlayan LoL mobil, bilgisayara göre daha kısa oyun sürelerine sahip olacak. League of Legends: Wild Rift, ilk çıkışında tüm şampiyonları barındırmayacak. Belirli aralıklarla gelecek güncellemelerle diğer şampiyonlar oyuna eklenecek.

 

League of Legends: Wild Rift çıkış tarihi için henüz resmi açıklama gelmedi. Android kullanıcıları için ön kayıtları açılan oyun, ilerleyen zamanlarda iOS kullanıcılarına da açılacak. O zamana kadar PC sürümünün tadını çıkarmak için GameSatış güvencesi ile en ucuz LoL RP satın al, mağazadan dilediğin ürünü hesabında aktif et!