knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
League of Legends Yeni Şampiyonunu Tanıttı: Lillia
Bu Haberi 2043 Kişi Okudu

League of Legends Yeni Şampiyonunu Tanıttı: Lillia

Oyuncuların merakla beklediği League of Legends'ın yeni şampiyonu Lillia'nın tanıtımı nihayet yapıldı. Ormancı rolündeki Lillia utangaç, maceracı ve "vurkaç" oyun özelliği sunan bir şampiyon olarak karşımıza çıkıyor.

 

league-of-legends-yeni-sampiyon-lillia


Riot Games geçtiğimiz aylarda yeni şampiyonun müjdesini vermişti. Karakter oluşturma safhasında League of Legends yeni şampiyon için birbirine zıt iki farklı yönü olan kurgular yapıldı. Yapılan testlerin ardından yeni şampiyon Lillia için bu zıtlıkların "utangaç" ve "maceracı" olmasında karar kılındı. Bu ikisini birbirine bağlarken ise "vurkaç" özelliği kullanıldı.

 

Lillia Yetenekler Açısından Nasıl Bir Karakter?
Annesi ağaç olan düşler dünyasının peri - geyiği Lillia, annesinin bir parçasını elinde asa olarak taşıyor. 

 

 

Q Yeteneği

Lillia, elindeki dal şeklindeki silahı döndürmesi ile birlikte etrafında oluşan çember rakiplerine  büyü hasarı verir. Oluşturduğu çemberin belli kısmında olan rakip şampiyonlara gerçek hasar verir. Ayrıca her başarıya ulaşan saldırıdan sonra Lillia’nın hareket hızı artar.

 

W Yeteneği

Lillia silahıyla büyük saldırısı için belirli bir süre hazırlanıp, belli bir alana saldırı yaparak düşman şampiyonlara büyü hasarı verir. Ayrıca bu alanın merkezinde bulunan rakiplere daha fazla hasar verir.

 

E Yeteneği

Lillia, rakiplerine büyü hasarı verebilen bir top fırlatır. Bu top isabet ettiğinde rakiplerin yavaşlamasına neden olur. Eğer Lillia fırlattığı top herhangi bir düşmana isabet etmezse haritayı boylu boyunca gider.

 

R Yeteneği (Lillia Ultisi)

Lillia ultisi, rakip takımdaki şampiyonlara bir ninni söyleyerek pasif yeteneğinden etkilenen tüm hedefleri gitgide yavaşlatır ve bir süreliğine uykuya dalmasını sağlar. Uyuyan rakibin hasar yemesi durumunda daha çok büyü hasarı alır.

 

 

Düşlerine Sarılan Utangaç Bir Gerçekliğin Öyküsü

Lillia, "annesi sihirli bir ağaç olan utangaç bir geyik yavrusu" olarak tanımlanıyor. Lillia, annesinin hastalanması üzerine ormanda beliren yabancıların düşlerini toplayarak annesinin daha iyi hissetmesini sağlıyor.

 


Yeni Şampiyonun Çıkış Tarihi
22 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Lillia'yı oyunda göreceğimiz Riot Games tarafından resmi olarak açıklandı. Merakla bekliyoruz! 
 

GameSatış güvencesiyle şimdi en ucuz League of Legends RP satın al ve tüm hazırlıklıklarını tamamla!

 

Ayrıca 15 Temmuz'a kadar GameSatış üzerinden sağladığın RP alımlarında Riot Games tarafından sağlanan ekstra bonus RP kampanyasını hatırlatmak isteriz. İyi oyunlar!