knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
LoL ve TFT RP Fiyatları Değişiyor - 2022
Bu Haberi 2103 Kişi Okudu

LoL ve TFT RP Fiyatları Değişiyor - 2022

Dün Riot Games resmi internet sitesinden RP fiyatları ile ilgili açıklama yaptı. RP ve TFT Jeton bedelleri dünya genelinde yaşanan enflasyon, para birimi dalgalanmaları, sunucular arasında ve içinde adil bedeller sunmayı sürdürmek, ürünlerde tutarlılık sağlamak ve ilgili diğer maliyetlerde yaşanan artışlardan ötürü RP ve TFT Coin fiyatlarının artacağını duyurdu. Riot Games, LoL RP fiyatlarının artışından önce RP ve TFT Jeton alımlarında çifte “bonus RP” ve “bonus TFT jeton” verileceği bilgisini de oyuncular ile paylaştı. İşte LoL RP fiyatları detayları…


Lol Rp Satın Al


LoL ve TFT RP Fiyatları Değişiyor Mu?


Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre LoL ve TFT RP fiyatlarında değişiklik gerçekleşecek. LoL ve TFT’deki RP fiyatları, 19 Ağustos saat 10.00'dan başlayarak çoğu Riot bölgesinde artırılacak. Riot Games konu ile ilgili açıklaması ise şu şekilde: “Yıllık bedel değerlendirmelerimiz genelde az sayıda sunucuda değişikliğe sebep oluyordu ancak bu yılın analizinde dünya çapında yaşanan ekonomik değişiklikler tespit edildi ve bu yüzden bedel değişiklikleri çok sayıda sunucuyu etkiledi.”


Ancak RP fiyatları artmadan önce Riot, çifte bonus yani ilave RP ve ilave TFT Jeton vereceğini de şu sözlerle açıkladı: “Bedeller artmadan önce 14-31 Temmuz tarihlerinde bütün sunuculardaki tüm RP ve TFT Jeton alımlarında iki kat "ilave RP" ve "ilave TFT Jeton" veriyoruz. RP paketleri kampanya sona erdiğinde yukarıda bahsedildiği gibi 19 Ağustos'a kadar normal haline dönecek.”


Peki Türkiye sunucusu için RP fiyatları nasıl olacak? Oyuncular şimdiden merak etmeye başladı. Riot, Türkiye sunucusu için güncel RP fiyatlarının nasıl olacağına dair verileri de paylaştı.


LoL ve TFT RP Fiyatları - Ağustos 2022


Tabloda belirtilen RP fiyatlarındaki değişiklikler 19 Ağustos 2022 tarihinden itibaren uygulanacak. İşte Türkiye sunucusu için yeni RP fiyatları:


 

Eski Bedel (TRY)

Eski Toplam Alışveriş Birim     Yeni Bedel (TRY) Yeni Toplam Alışveriş Birim
17 Riot
Cash
250 17 200
70 Riot
Cash
1050 70 850
130 Riot Cash 2000 130 1600
250 Riot Cash 3900 250 3150
450 Riot Cash 7250 450 5800
700 Riot Cash 11500 700 9200


Ortalama fiyat değişimi: %19,7


İndirimli RP satın almak için, LoL RP satın al görseline tıklayabilirsiniz.


Lol Rp Satın Al

LoL ve TFT RP Fiyatları Değişiyor - 2022 Sıkça Sorulan Sorular

LoL ve TFT RP Fiyatları Değişiyor Mu?

Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre LoL ve TFT RP fiyatlarında değişiklik gerçekleşecek. LoL ve TFT’deki RP fiyatları, 19 Ağustos saat 10.00'dan başlayarak çoğu Riot bölgesinde artırılacak. Riot Games konu ile ilgili açıklaması ise şu şekilde: “Yıllık bedel değerlendirmelerimiz genelde az sayıda sunucuda değişikliğe sebep oluyordu ancak bu yılın analizinde dünya çapında yaşanan ekonomik değişiklikler tespit edildi ve bu yüzden bedel değişiklikleri çok sayıda sunucuyu etkiledi.”

LoL Bonus RP Ne Zaman?

RP fiyatları artmadan önce Riot, çifte bonus yani ilave RP ve ilave TFT Jeton vereceğini de şu sözlerle açıkladı: “Bedeller artmadan önce 14-31 Temmuz tarihlerinde bütün sunuculardaki tüm RP ve TFT Jeton alımlarında iki kat "ilave RP" ve "ilave TFT Jeton" veriyoruz. RP paketleri kampanya sona erdiğinde yukarıda bahsedildiği gibi 19 Ağustos'a kadar normal haline dönecek.”