knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
 LoL Yeni Şampiyon Nilah - Yetenekleri ve Çıkış Tarihi
Bu Haberi 503 Kişi Okudu

LoL Yeni Şampiyon Nilah - Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

League of Legends yeni şampiyon Dizginsiz Mutluluk Nilah Vadi'ye iniyor!


League of Legends yeni şampiyon Nilah yetenek tanıtımı resmen yapıldı. Yeni şampiyon Nilah LoL 12.13 yama notları ile birlikte oyunda yerini alacak. LoL yeni şampiyon Nilah yetenekleri oyuncular tarafından merak ediliyordu. Nilah'ın su kırbacı dev bir dalganın gücüne, bir kılıcın keskinliğine sahip. Nilah'nın diğer yetenekleri büyülü su silahının ihtişamını sergiliyor. Urumisiyle bir hat üstünde saldırabiliyor, etrafını su buharıyla çevreleyebiliyor, parlak suyun üzerinde kayarcasına atılabiliyor ve ultisiyle rakipleri köpüklü girdabının içine çekebiliyor. Lafı daha fazla uzatmadan gelin birlikte yeni League of Legends şampiyonu yeteneklerine göz atalım. League of Legends yeni şampiyon Nilah yetenekleri neler, LoL yeni şampiyon ne zaman gelecek detaylar haberimizin devamında…


%20’ye varan indirimlerle kesintisiz ve güvenilir alışverişin adresi GameSatış üzerinden hemen LoL RP satın al, LoL yeni şampiyon Nilah için RP hazırlıklarını tamamla!


Lol Rp Satın Al


LoL Yeni Şampiyon Nilah Yetenekleri


Lol Yeni Şampiyon Nilah


Lol Nilah Yetenekleri Lol Nilah Yetenekleri Lol Nilah Yetenekleri Lol Nilah Yetenekleri  Lol Nilah Yetenekleri


Nilah Pasif - Daimi Mutluluk Yeteneği: Nilah yakınındaki takım arkadaşlarının iyileştirme ve kalkan yeteneklerini güçlendirir. Nilah'ya iyileştirme ve kalkan sağlayan takım arkadaşları, kendileri için ilave iyileştirme veya kalkan kazanır. Ayrıca Nilah'nın yakınındaki bir takım arkadaşı kendisine iyileştirme veya kalkan sağladığında Nilah da ilave iyileştirme veya kalkan kazanır. Nilah rakip minyonlara son vuruş yaptığında kendisine ve en yakınındaki takım arkadaşına normalde kazanacakları deneyime ek olarak takım arkadaşıyla paylaşıldığı için kaybolan deneyimin yarısını kazandırır.


Nilah Q - Şekilsiz Kılıç Yeteneği: Aktif: Nilah'nın Şekilsiz Kılıç'ı bir hat üstünde saldırır ve isabet alan tüm rakiplere hasar verir. Bir rakip isabet aldığında Nilah'nın saldırı menzili ve saldırı hızı kısa süreliğine artar. Ayrıca normal saldırıları güçlenerek koni şeklinde bir alana sıçrar ve ilave hasar verir. Pasif: Şampiyonlara yapılan saldırılar ve verilen yetenek hasarı onların zırhlarının bir kısmını yok sayar ve Nilah'yı verilen hasarın belli bir bölümü kadar iyileştirir. Bu etki kritik vuruş ihtimaline bağlı olarak artar ve elde edilen fazlalık iyileştirme bir kalkana dönüşür.


Nilah W - Neşe Örtüsü Yeteneği: Nilah kendisini Neşe Örtüsü'yle örterek kısa süreliğine ilave hareket hızı kazanır, daha az büyü hasarı alır ve tüm normal saldırılardan sakınır. Nilah'nın temas ettiği takım arkadaşları da örtünün korumasından faydalanır fakat bu etki daha kısa sürer.


Nilah E - Akışkan Yeteneği: Nilah, Akışkan yeteneğiyle hedef birimin arkasına atılır ve deşip geçtiği tüm rakiplere hasar verir. Tek seferde 2 Akışkan yükü biriktirebilir. Akışkan esnasında Şekilsiz Kılıç'ı kullanmak Nilah'nın yolu üstünde bir dalga oluşturarak kısa bir gecikmenin ardından hasar verir ve Şekilsiz Kılıç'ın güçlendirilmiş normal saldırılarını etkinleştirir.


Nilah R - Ulvi İdeal Yeteneği: Nilah bir güç patlaması yaşayarak etrafındaki alana kırbacıyla vurur ve rakipleri son bir darbeyle merkeze doğru çeker. Ulvi İdeal, Nilah'yı verilen hasarın belli bir kısmı kadar iyileştirir ve fazlalık iyileşme miktarını kalkana dönüştürür. Bu etki kritik vuruş ihtimaline bağlı olarak artar ve yakındaki takım arkadaşlarıyla paylaşılır.


League of Legends Yeni Şampiyon Nilah Oynanış ve TanıtımLoL Yeni Şampiyon Nilah Çıkış Tarihi Ne Zaman?


League of Legends efsane yeni şampiyon Dizginsiz Mutluluk Nilah, LoL 12.13 yama notları ile birlikte 14 Temmuz 2022 tarihinde oyunda olacak.


Hemen uygun fiyatlarla RP satın al, yeni şampiyon Nilah için hazırlıklarını tamamla!


Lol Rp Satın Al

LoL Yeni Şampiyon Nilah - Yetenekleri ve Çıkış Tarihi Sıkça Sorulan Sorular

LoL Yeni Şampiyon Nilah Yetenekleri Neler?

  • Nilah Pasif - Daimi Mutluluk Yeteneği
  • Nilah Q - Şekilsiz Kılıç Yeteneği
  • Nilah W - Neşe Örtüsü Yeteneği
  • Nilah E - Akışkan Yeteneği
  • Nilah R - Ulvi İdeal Yeteneği

LoL Yeni Şampiyon Nilah Çıkış Tarihi Ne Zaman?

League of Legends efsane yeni şampiyon Dizginsiz Mutluluk Nilah, LoL 12.13 yama notları ile birlikte 14 Temmuz 2022 tarihinde oyunda olacak.